Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a jobb fülem, mit...

Bedugult a jobb fülem, mit csináljak? (lent folyt)

Figyelt kérdés

Semmi előzménye nem volt, nem vagyok, nem voltam beteg. Kb vasárnap éreztem először, hogy valami nem oké, néha bedugult, de ha megdörzsöltem kicsit a fülem akkor elmúlt. Ma viszont már úgy ébredtem, hogy bármit csinálok nem használ, be van dugulva, tök kellemetlen érzés. Nem fáj, nincs semmi más tünet. Mi lehet ez, mit csináljak? Sose volt még ilyen.

Annyit még hozzátennék, hogy pénteken voltam a Nagy Futamon, de számomra nem tűnt kicsit se hangosnak, nem is volt semmi panaszom vasárnapig.


2015. máj. 6. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Füldugulásnak többféle oka is lehet, legjobb ha elmész a fülészetre, ott megnézik és aszerint kapsz rá valamit, hogy mitől van.
2015. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fülzsír is lehet. Tudom milyen xar érzés, én a múlt héten voltam a fülészeten mosatni, mikor már egy hete szenvedtem vele. Két perc múlva teljesen tisztán hallottam :)
2015. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem arról van szó, az orvos nem tudta megmondani mi bajom lehet, majd megyek hallásvizsgálatra
2015. máj. 7. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Jobbulást kívánok!
2015. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2015. máj. 8. 17:37
 7/7 anonim válasza:
Nekem is be szokott dugulni a fülem, ès egyszet anyu meg meleg olajat öntott bele. Ès azóta nem volt több bajom. Ez kb. 3 hónapja volt. Szerintem te is próbáld ki ezt a variácíót. Addig is jobbulást.
2015. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!