Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap hajmosás után bedugult...

Tegnap hajmosás után bedugult mindkét fülem. Piszkáltam, ráztam a fejem, orrot fújtam, ütögettem, fejre álltam. A jobb oldalt már jó, de a balra még mindig "süket" vagyok. Milyen praktikával tudom orvosolni a problémát? Már kezd fájni a fülem.

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk a fülészet előjegyzés alapján történik,így kb jó esetben két hét múlva kapnék időpontot.

A párom hoz estére fülgyertyát, az segíthet?


2011. febr. 11. 07:00
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy audyspray?
2011. febr. 11. 07:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy jártam pár hete,semmi nem segitett,az audisray sem.Nekem 2 napig volt bedugulva a fülem,másnap estére magától kidugult.Várjál vele,el fog múlni,bár tudom milyen rossz érzés.
2011. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy vékony csődarabot (kiskompresszor tartozék, labdafújáshoz)

[link]

összekombináltam a zuhanycsővel. Így teljesen egy az egybe ugyanazt tudod tenni langyos víz adagolásával, mint a fülészeten a farkasfrecskendővel. Én ezzel szoktam kimosni a lekvárt a füleimből.

2011. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nem dugul be jobban a fülded?

És ha leszedem a rózsát a tusolóról?

Már kezdek szenvedni hogy nem tudok magammal kezdeni semmit. Pici babával vagyok itthon, így elmenni sem tudok sehova. :(

2011. febr. 11. 07:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem kisérletezgetnék ,de Te tudod.
2011. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hogy meg tedd a füled kimosását csap vizzel, ha ilyen érzékeny a füled. Ha a kisbabád fülét szoktad pucolni ilyen pálcikával, nagyon óvatosan magadnak is megteheted.De előtte ajánlanám a gyógyszertárt, mert ott lehet kapni speciális cseppet, amit a fürdőzőknek szoktak ajánlani. Van otthon aloje vera növényed,mert annak nedvével fülpálcikára történő cseppentésével is lehet tisztitani. Ügyes légy.
2011. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pálcikát is próbáltam. Az aloet még nem. :) Na mindjárt.


Eddig még sosem jártam így, ha beteg voltam még akkor sem dugult be soha a fülem, főleg nem hajmosás után.


Persze hogy kisérletezgetek. Minimum két hét az előjegyzés a fülészetre. A fiam kötelező vizsgálatát, igaz az szemészet 3hónap után végezték el.


Anyósom tanácsára a gyerek orrszívó készülékével próbálkoztam, kicsit már jobb.

2011. febr. 11. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem magától kitisztult,igaz 2 nap kellett neki.
2011. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!