Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 162 cm és 64...

12 éves vagyok 162 cm és 64 kg. Az sok? Szerintem igen. A hasam nem nagy de a lábaim nem tetszenek! Hogy bírok nyárra lefogyni lábból itthon?

Figyelt kérdés
Lány vagyok

#fogyás #lábgyakorlatok #lábból fogyás
2015. máj. 6. 19:52
 1/6 anonim válasza:
Ami lábadba van az izom, és nem felesleg. Aki nem hiszi el rúgd seggbe :)
2015. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Khhm...szerintem sok baratnom magasabb es 55 kilo....pedig o se vekony ..anyum 170 es kevesebb mint 60kilo es teljesen normalis alakja van
2015. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok, 43 kg. De az osztályomban a lányoknál a 46-47 kg az átlag. 12/L
2015. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Naponta sportolj! A futást ajánlom.
2015. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lábból nagyon nehéz lesz fogynod. de napi 1000 kcal max, 6 után nincs evés, reggeli kötelező, és a napi minimum fél órai eddzés lábra, combra. ennyi időt rá kell szánnod! így menni fog. és amikor teheted sétálj. nehéz kimozdulni tudom. meg csak úgy séta fikálni. de ha tényleg szép akarsz lenni, és szép lábakat, akkor felállsz , a kezedbe veszed a dolgokat, és megmutatod hogy igen is teszek valamit a célomért. Sok sikert
2015. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jézus!! Egyikre se hallgass 12 évesnek napi 1000 kcl ? Melegbe, tavasz mindjárt nyár van? Kórházba akarod küldeni ???? Ne csinálj ilyen egész nap rosszul lennél.

Séta jó ötlet de csak este vagy hajnalban (8-ra max). Ami nálad (még miden embernél!!!) nagyon fontos napi 5 evés, épp keveset. Délelőtt csak gyümölcsöt, müzliszelt (nem a cukrozott a sima házilag is elkészíthető vagy boltban kapható müzlikeverék magokat, mazsolaval,mogyoróval stb. Ezt tejjel ehetek ha elsőre nem ízlik kis instant kakaót rakhatsz bele fini nagyon.Ebédre meleg étel: leves!!(gyümölcs, hús zöldség nagyon finomak gyors elkészíteni és táplálóak) utána valami saláta finom csibe vagy nyuszi vagy hal hússal, vagy főzelék kevés habarassal 1-2 kisebb fasirtal, barna kenyérrel stb. heti egyszer még az ebéd utáni nasi is szabad egy sor csoki

vagy 1 gomb fagyi 5 szem kicsi gumicukor vékony szelet sütemény.Ha délután éhes vagy egyél gyümölcsöt.Vacsora legtöbb ugyanúgy vagy levest vagy húst salival vagy esetleg barna kenyeret kis felvágott paradicsommal paprikával (max 2 kisszelet kenyér az a kenyér!;) )

Szépen aludd ki magad mindig mert az sokat segít jobban működik az emésztés ,gyorsabban fogysz.Azért fontos ez h így étkezz mert fiatal vagy nővészén lévő szervezett vagy (nyáron sokat fogsz nőni főleg a lábad fog meg nyúlni).A szervezeted (mint minden élőlénynek a földön ) mindig mozgásban van mikor te alszol ő akkor is dolgozik a munkához van szüksége az ételre amivel feltölti magát. Ez a dolog 4-12 óra között a legaktivabb mindenkinél.Ezután mivel a táplálékot elhasználtal kell az új kaja adag ez 12-20 óra közt a legaktivabb. Ezután a tápanyag -amit ugye már a gyomor a felvevő /evő/időszakban megemesztett- beépül a szervezetbe.

Ha ezt figyelembe veszed amit elirtam és mozogsz biciklizés úszol futsz sétálsz ugrálókötelezel gugolsz stb. Hidd el jobban fogod magadat érezni és a lábad is meg a tested is szépen átalakul.

20/L (sokáig én is ilyen prolémával küzdöttem a te korodban csak én alacsonyabb voltam és nehezebb....:) )(ma 173cm 60kg ) ;)

2015. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!