Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam meg itthon,...

Hogyan mondjam meg itthon, hogy lassan szerintem borotválkoznom kellene?

Figyelt kérdés

Légyszi mondjatok valami jót. Hogy tudassam végre szüleimmel, hogy kéne, mert hülyén nézek így ki?!

16/F



2013. máj. 29. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
"Fater, vegyél már nekem borotvát, meg mutasd meg hogyan nem vágom szét az arcom, mert kezdek hülyén kinézni. Kösz."
2013. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne csinálj belőle ügyet. Vehetsz magadnak is. Én megkértem h mutassa meg, de nem igazán törődött velem :D

Amúgy nem nagy cucc, lényeg h használj borotvahabot és a pengéket sose húzd az éllel párhuzamosan (oldalra). Tisztára mint a reklámban hidd el. Ha nem sieted el, ezekkel a modern borotvákkal igen nehéz megvágni magad. Aztán majd úgyis rájössz.

2013. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy mit mondjak... Olyan ciki a helyzet picit... Szerinted mit mondjak szüleimnek?
2013. máj. 29. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ne spilázzál ennyit, szerinted nem számítottak arra, hogy előb-utób felnősz/
2013. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebben semmi ciki nincs
2013. máj. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a Te és nem a szüleid döntése. Elmész, veszel egy borotvát és kész. Persze ha a szülőket megkerülhetetlennek érzed, akkor mondd meg apukádnak, hogy kellene egy borotva. Nem kell ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani... Meg fogják érteni.
2013. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a szüleiddel ilyen nehéz szót értened, akkor se félj, nem a Te hibád. Ők hoztak ilyen helyzetbe. Ha van zsebpénzed, akkor vehetsz (két karikás) elektromos borotvát is, akkor nem kell hozzá se hab, se semmi és nem fogod magad megvágni. De ne add kölcsön senkinek, mert bőrbetegségeket (pl. futószemölcsöt) szedhetsz össze!

Ui.: apukád cuccai között nincsenek új, tiszta, eredeti eldobhatós borotvák? Ha nincs: 200 Ft-ért kapsz ilyet a kis boltban.

2013. máj. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem használni ami ottvolt a fürdőkád szélén és kész.
2013. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!