Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van a víztől hányingerem?

Miért van a víztől hányingerem?

Figyelt kérdés
Eddig nem ittam olyan sok folyadékot de nem is keveset de 1 hete megpróbálok 3-4 liter vizet inni de ennyi víztől már hányingerem van,mégha kicsit is iszok mostanság akkor is hányingerem van tőlle, miért van ez?

2015. máj. 7. 13:23
 1/6 anonim válasza:
Mert nem vagy hozzászokva, eleinte velem is így volt, de aztán megszoktam. Most már simán lemegy naponta 3 liter, vagy több.
2015. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
nem elég hideg
2015. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a vízben a halak szaporodnak, pfúúúj
2015. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Mert xar! Nekem egy pohárnyitól is hányingerem van.Legalább is a csapvizet nem nagyon veszi be a gyomrom.Lehet van benne igazság, hogy hormonok kerülnek a vízbe is, azt nem tudják kiszűrni belőle, mert lehet hogy furán hangzik, de akkor éreztem olyan émelygést és migrén szerű fejfájást, amit vízivásnál érzek, mikor fogamzásgátló tablettát szedtem.Mosta víztől érzem sokszor ugyan azt a fajta rosszullétet.Ha ízesítve van, pl tea, szörp akkor még csak elmegy.Az ásványvíztől azonban nem vagyok roszszul, bár állítólag az is csapvíz, de akkor lehet hogy tisztább, vagy máshonnan származik, nem tudom de az ihatóbb.
2015. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
3-4 liter vizet?! Eszednél vagy??
2015. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 liter még belefér de 4 az már para, mert vízmérgezést is kaphatsz ha túlzásba esel.
2016. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!