Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mért van folyton hányingerem?...

Mért van folyton hányingerem? Akár eszem, akár nem. Még a sima víztől is. :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ffi vagy nő? mióta tart? orvosnál voltál már?:S
2011. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:

Ha hányingered van, akkor az azt jelenti, hogy a szervezeted most időt kér. Ne egyél semmit, mert most másra kell az energia.

Talán felnyaltál egy nyári vírust, és azt kell legyőznie a szervezetednek. Ilyenkor minden más leáll, ami nem létszükséglet. Ezért van a hányinger, hogy most ne terheld a gyomrodat semmivel.

A folyadékpótlás azért nagyon fontos, egy kis langyos tea biztos nem fog megártani, és ha csak lassacskán, kis kortyokban iszogatod, talán bent is marad.

Feküdj le, pihenj. Most erre van szükséged.

2011. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja panaszát refluxbetegség, gyomorhurut, stressz, egyéb emésztőszervi betegségek, étel intolerancia, metabolikus okok, máj-, vesebetegség, stb. Kérjen egy fizikális vizsgálatot és egy teljes labort háziorvosától, ennek ismeretében valamilyen irányba el kell majd kezdeni a kivizsgálást.
2011. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sine.lacrimna ***** válasza:
terhesség?
2011. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14vagyok,és lány..vérvételen egy hete voltam,ott nem találtak semmit..terhes tuti nem vagyok.
2011. aug. 11. 20:26
 6/6 anonim válasza:
Ha idegeskedel attól is lehet hányingered.
2011. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!