Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le fog esni a körmöm?

Le fog esni a körmöm?

Figyelt kérdés
Ma focizás közben megtaposták a nagy lábujjamon a körmöt. Nagyon fáj, és nehezen tudok lépni miatta, de rátudok állni. Ketd lilulni, ahogy látom, főleg a szélén és a közepén egy kicsit. Nagyon félek, hogy leesik, vagy eltört.

2015. máj. 7. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért félsz?

Nekem egyszer egy bazi nagy kő esett rá a nagylábujjamra, az első éjszaka pokol volt, a szívverésemmel egy ritmusra lüktetett az egész. Szép lila sárga zöld színű lett, de nem esett le, csak lenőtt egy idő után.

Ha bedagad és nem tudod az ujjad mozgatni, akkor meg valszeg eltört, menj el vele orvoshoz.

Nyilván nem a legesztétikusabb látvány egy zöldlila köröm, de azért nem a világvége :D Esetleg ha lány vagy, lekörömlakkozhatod majd ha már nem fáj, fel se fog akkor másoknak tűnni. Én azt csináltam.

2015. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!