Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zsíros (de nem pattanásos)...

Zsíros (de nem pattanásos) bőr milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Genetika vagy rossz étrend.
2015. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyenre.Az egy alap bőrtípus.Mint a száraz,vagy a normál,vagy a kombinált.Ez a négy van.Tisztítsd,hidratáld zsíros bőrre való termékekkel,mattító krémekkel.
2015. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kremektol csak rosszabb, meg ragacsosabb lesz.
2015. máj. 8. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem mindegy milyen krém.Az legyen ráírva,hogy zsíros bőrre való,vagy az,hogy mattító krém.Előtte pedig töröld át arctonikkal.
2015. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nyomorék p*csa,ma már nincs kedvem hozzád,mert ennyit sem érsz,de holnap ide ki fogom tenni,amiket priviben írtál.Szánalmas,tanulatlan tuskó vagy.Segítséget kértél,amire válaszoltam,mesterkozmetikusként.Szánalom.
2015. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
en meg irtam neked hogy a kenceficeid nem hatnak. ne probald ramsozni oket mert nem veszem meg!
2015. máj. 8. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz te idióta?megkérdezted az első válaszom után priviben,hogy melyik a negyedik bőrtípus,holott a válaszból a hülye is rájött,hogy a zsíros a negyedik,erre jöttél azzal,hogy nincs olyan,hogy kevert bőr,idióta vagyok,járjak több biológiaórára.Holott kevert bőrből van a legtöbb.Miután ezt a hangnemet én kikértem magamnak,elkúldtelek a francba,még írtál vagy 4 pocskondiázó üzenetet.Azt hiszed,hogy itt látatlanban fogják tudni,mitől fénylik az az otromba nagy fejed?Elmégy te a jó büdös...Csöpögj magadnak.Jó éjt!
2015. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ennyit az OKJ-s mesterszakmadrol, semmit nem tudtal segiteni, annyit irtal hogy krem + hidratalas de ezt minden szarazboru leirja, mintha tudnak milyen az a zsiros bor.
2015. máj. 8. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!