Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe fájdalom a nyaknál...

Enyhe fájdalom a nyaknál milyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Amikor jobbra fordítom a fejem pontosan az állam alatt a torkomnál a bal oldalon egy enyhe fájdalmat érzek. Csak nyelésnél és csak akkor ha jobbra fordítom a fejem, és csak a bal oldalon.


Pontosan valahol itt:

[link]


Fontos információ hogy meg van még a mandulám.

Kevésbé fontos: a menstruációm se rendszeres.


Orvoshoz nem merek menni, mert így is elküldött a múltkor pszichológushoz azzal, hogy hipochonder vagyok...


2015. jan. 4. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a nyaki nyirokcsomó lesz.


Mióta fáj?

Lehet ártalmatlan dolog is, egy megfázás. Lehet a fogadtól, lehet idült torok probléma, és lehet egy valahol meghúzódó gyulladás is.


Ha nem csak pár napja ilyen, akkor mindenképpen menj el orvoshoz. Ő megtudja tapintani, és ha meg van nagyobbodva, azt ki kell vizsgálni, hogy miért. Valahol, valamilyen gyulladás van a szervezetedben.



Ja, és kérj vérvételt is, mert az is kimutatja az idült, egyéb panaszokat (még) nem okozó gyulladásokat.

2015. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :-) Szerintem akkor a fogam miatt lesz. Nem látható módon, de szerintem be van gyulladva az egyik fogam. Nem fáj, nincs semmibaja, nem érzek semmit, de nekem gyanús, hogy be van gyulladva. Ha a fogam kezelve lesz, és amiatt volt a fájdalom, akkor a nyaki fájdalom is megszűnik, vagy mindenképp kell vele orvoshoz menni?
2015. jan. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!