Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a mell lógás...

Mit csináljak a mell lógás megelőzésére?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkan hordok melltartot. Hetkoznapokra sima topot, sportolashoz sportmelltartot veszek fel. Itthon altalab nincs rajtam semmi, nem azert mert kenyelmetlen, hanem mert azt hallottam hogy egeszseges ha szabadon vannak a melleim. Mit csinaljak mert mashol meg azt hallom hogy nem jo ha nem tartja semmi. A melleim meg nem nagyok es feszesek, de meg szeretnem elozni hogy logosak legyenek. Tippek? Valaszotat elore is koszi.

2015. máj. 10. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az jó, ha nem nagyok, így kevesebb az esélye, hogy meglógnak. Bár ha egy kis mell lóg, szerintem sokkal undorítóbb, mintha nagy lógna. Nézz a youtube-on mellizom gyakszikat, könnyűek, és a mellizom elég jól karban tartható!
2015. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod megelőzni semmivel, hogy idővel ne ereszkedjenek meg a melleid. Csak a plasztika képes erre.
2015. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!