Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bolha vagy poloska, esetleg más?

Bolha vagy poloska, esetleg más?

Figyelt kérdés

Nemrég először villamoson vettem észre hogy megcsípett valami, később éjjelente rendszeresen csíp meg valami, a csípése néha viszket, néha nem, van hogy 2 napig is megmarad, de olyan is van hogy 1-2 órán belül eltűnik és csak egy pont(szúrás nyom) marad ott...

Éjszaka 2 magasságába megébredtem hogy megcsípett valami, azonnal fel is keltünk és találtunk egy nagyon apró valamit, megnyomtuk és vér jött ki belőle.

Nem vártunk,, egyből lecsaptuk így nem tudjuk hogy ugrott volna, vajon bolha vagy poloska?

Csak engem csíp, mellettem alvó páromat és gyerekemet nem



2015. máj. 10. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez poloska lesz. Undorító... Mi is így jártunk pár éve, a feleségem és a kisgyerek tele voltak csípésekkel. Rákerestem a neten, és leírták hol nézzek körül. Parketta szegőléc, ajtó, ablak, kapcsoló, lámpa, párna varrása, paplan varrása mentén stb.... A lakásba az összes repedést kiakriloztam, és kifestettem. Sehol nem maradt egy apró csík sem, ahol elbújhatott volna akár egy is. Nálunk megdöglöttek, de ha nem lett volna szerencsénk, akkor hívtam volna szakembert aki méreggel kinyírta volna őket.
2015. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legközelebbit tedd el egy üvegbe, akkor képekkel össze lehet hasonlítani, hogy mi az.

Poloskacsípés helye elég sokáig megmarad és nagyon erősen viszket.

2015. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem negy ágyi poloska volt, csak mert akkor nem csak téged csípett volna, hanem a másik 2 személyt is. Nálunk volt, és az egész család viszketett. De kiírtotta egy szakember, ezeket a szemét dögöket.
2015. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!