Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A veszettség terjedhet vér...

A veszettség terjedhet vér útján? úgy értem, hogy egy kutya amelyik vérzett és nincs róla papírom, hogy nem veszett összevérezte a kezem. Majd én kezet mostam szappannal és aztán később kézzel ettem. Mekkora az esélye hogy bajban vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Már érintéssel is a szervezetedbe juthat a vírus.

Ha veszett volt akkor nagy bajban vagy,de az hogy nincs beoltva egy kutya,az nem jelenti,hogy veszett.

Gondolod veszett volt?

2010. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak találtam őt az úton és láttam h megvan sérülve...nem hagyhattam ott...és ráadásul még a barátom is fogta őt és az ő keze is véres lett tőle...nem tudom h veszett-e mindenütt azt írják a neten h ha már a tünetek megjelenek akkor már menthetetlen mind ember mind állat...addig pedig tünetmentes, egy lappangó betegség...nem tudom mit csináljak még a barátomat is belekevertem...te jó ég!!!
2010. febr. 24. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődjetek a kutya iránt,hogy mi van vele.Beszéld meg a szüleiddel,vagy az orvosoddal.Ha elmész orvoshoz szerintem kapsz oltást.Semmi nyugtatót nem merek írni,mert mint olvastad,ezt nem lehet elodázni.Nem egy nátha.
2010. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!