Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma kapta meg a...

A kutyám ma kapta meg a veszettség elleni oltást. Az ölemben fogtam, és a szúrás pillanatában a farmeromon éreztem a spriccelést. Az orvos szerint a kutya lepisilt. Szerintem meg nem. Ilyenkor mi a teendő? Honnan tudom hogy megkapta-e az oltást?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 21:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
jó kifogás hogy a kutya lepisilt, én is technikus vagyok sokszor előszokott fordulni hogy a tű átmegy a kutya bőrén és odaspriccel nem pedig a bőr alá. Sztem a doki atszúrta a kutya bőrét. Érdemes 1 ml t beadni bőr alá akár te is megcsinálhatod. Az oltóanyag neve Biocan R rozsaszinű folyadék. bőr alá.
2011. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
54%

Úgyérted nem adta be neki, hanem inkább rádspriccelte?

Elég gáz akkor az állatorvosod...

Sehogy nem tudhatod meg. Kaptál papírt róla, remélhetőleg a neve is rajta van a dokinak, h oltott az eb. Menj vissza és mond ezt el, hogy nem hiszed el, hogy beoltotta! Mondd meg neki, ha valakit megkap és az illetőnek baja lesz akkor Ő fog szívni nem Te! És teszel is róla, hogy szívjon! Persze udvariasabb stílusban ha véletlen nem lenne igazad...

2011. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem,hogy ezzel csalna. Ha a kutyád pl megharap vkit,és veszett, és papíron a doki aláírta,hogy beoltotta,akkor gondolom,ő is megüti a bokáját. Szerintem félelmében lepisilt. előfordulhat.
2011. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Hát már csak lehetett azon a folyadékon ami a nadrágodon van érezni hogy oltás folyadéka vagy kutyahúgy!!?? Szagold meg!
2011. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság. Bőr alá én is bármikor be tudok adni a kutyának egy injekciót, pedig nem orvos vagyok, hanem informatikus. Nem tudom elképzelni, hogy ennyire ügyetlen legyen bárki, és ráadásul észre se vegye. Nyugodj bele, hogy le lettél pisilve!
2011. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én hallottam már olyat hogy az orvos vizet szívott fel és azt spriccelte mellé.A kutya el kapta a veszettséget és mint minden orvos kimagyarázta magát.
2011. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na? Megszagoltad? Orvosság vagy húgy????
2011. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Így se, úgyse lesz veszett a kutyád. Ez az oltás egy kötelező pénzlehúzás. Egyébként valószínű, hogy az oltóanyagot nyomta mellé.
2011. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mentalist ***** válasza:
54%
Olvastad már a Cujót. Az oltást mindenképpen be kell adni nem pénzelhúzás. A kutyapisinek más szaga van mint az oltóanyagnak szagold meg (talán az oltóanyagnak nincs is szaga)Ha hugyszagú akkor megkapta.
2011. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
első válaszoló remekül leírta nem kell ezt ragozni azon kívül hogy szagold meg
2011. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!