Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajat mostam es ment viz a...

Hajat mostam es ment viz a fulembe be van dugulva es faj mit tegyek menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Most este hajat mostam, es akkor is ment bele viz es hab amikor mostam a hajam. Az oblitesnel is ment bele, bar benan mosok hajat es mindig megy bele. Imadok zenet hallgatni, bar mostanaban csokkentettem a fulest is, de emiatt felek, hogy mindig megy bele viz vagy hab. Surubben kell hajat mosnom, mert zsirosodik, es felek hogy bajom lesz. Most be van dugulva, mind ketto, bar a jobb annyira nem de a bal jobban be van es faj. Mar volt ezzel problemam, de akkor a zsir miatt, mert rosszul hasznaltam a fultisztitot, es emiatt kimostak. Nagyon rossz volt, es felek hogy megint ki kell majd.

Ezt a fel labon ugralast olvastam es hallottam. Mindjart kiprobalom. De hogy mossak ugy hajat hogy ne menjen a fulembe sem hab sem viz? Most lehet kicsit bele is tomtem...vagy nem tudom hogy fogalmazzak. Mert hogy a habot ki akartam szedni de lehet igy csak artottam...:(


2015. máj. 10. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó, ha ugrálsz, de ha csak egyik oldalon fekszel, míg ki nem folyik, majd a másikra, az is jó. Lehet kapni füldugót...
2015. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát mivel hogy jó pár hónapra irok erre a kérdésre választ gondolom már ez a probléma megoldódott, de hátha segithetek annak akinek most van ilyen problémája. Én nekem is sokszor volt már ilyen, hogy fürdéskor viz ment a fülembe, vagy hogy uszodába voltam és viz ment a fülembe, én ilyen helyzetben sose mentem orvoshoz hanem ezzel az ugrálással próbálkoztam, de mivel hogy meg mindig maradt benne víz (ha mozgattam a fejemet hallotam a fülemben a vízet) akkor azt csinaltam (lehet hogy hulyen hangzik de nekem igy oldódódott meg) hogy egy csaphoz mentem, megnyitottam, raktam vizet a kezemre és addig csepektettem a vizet a kezemről abba a fülembe amelyik bevolt dugulva míg el nem tompult picit a hallásom (ez olyan lenne mintha pont akkor ment volna a víz a füledbe) vártam 5-6 MP (másodpercet) utána előre hajtottam a fejemet utana arra az oldalra hajtottam a fejemet és amelyik fülembe ment a víz pl. ha a jobb fülembe volt a víz akkor a bal lábammal ugráltam 1-2-t és máris a víz távozott a fülemből (ha a bal fülembe ment a víz akkor ellenkező esetben csinaltam ezt). Remélem segitettem!
2015. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!