Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feszültség miatt szívtáj,...

Feszültség miatt szívtáj, kar, nyak szúródása. Hogy múljon el?

Figyelt kérdés
Egész héten van egy olyan érzése, hogy nagyon izgulok. Oka gondolom az egyik eheti, és jövőheti zh-k, vizsgák. Mivel az elmúlt hetekben szorongásos beteg lettem elvileg, meg gyakorlatilag is...sokszor lemaradtam a tanulással, ezért fontos a jövőheti sikere. Már "elmondtam" magamnak hogy hétvégén tudok tanulni, otthon elmúlik a feszültség, de csak bennem van a tipikus vizsga előtti izgulás, remeg a gyomrom. Szívemnél szúr, reggeltől baloldalt a nyakamba és bal karomba is. Otthon sztem tuti elmúlik, ettem nyugtatót. Semmi. Kis meditáció és olyan zene segített, de holnap estig óráim lesznek. Félek tényleg bajom lesz. Hogy figyeljek másra, így tanulni se lehet. Addig valami tipp?

2015. máj. 15. 02:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!