Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi vizsgálatot le...

Egészségügyi vizsgálatot le fogom késni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,sürgősen írok!Most felvételizem egy iskolába és az egészségügyi vizsgálat hétfőn 9:00-kor lesz.Vinnem kell egy olyan papírt amit a háziorvosnak kell kitöltenie de nekem nincs kitöltve.A háziorvos az hétfőn nem rendel,mert ugye miért is rendelne.Mit tegyek?Ma szombat van.És persze hétvégén sem rendel.

2015. máj. 16. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el a felvételi egüi. vizsgálatra és mond meg hogy a háziorvostól a papírt sajnos csak utólag tudod bevinni.

Ez középsuli?

2015. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,középiskola.
2015. máj. 17. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Simán menjél el orvosi vizsgálatra,mond meg higy késóbb tudod a háziorvos által kitöltendő papírt elvinni.


Egyedül mész vagy szülőd kísér el?

Ha szülő kísér el akkor miután megvizsgáltak bemehet az orvishoz beszêlni ha nem tetszene neki.



Ha bármifêle kínós vizsgálatot akarnának végezni,amit kétlek(bár hallottam már elfélét)arra nem kötelezhetnek ezt tud,tehát akkor azt kihagyhatod.

2015. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,túlestem rajta.Megvizsgáltak (alkalmas vagyok) és azt mondták hogy minél előbb küldjem be kitöltve a papírt postán vagy személyesen.
2015. máj. 18. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Na gratulálok hozzá,látod én megmondtam menj el nyugodtan majd utólag elküldöd a papírokat.


Egyedül mentél el,gondolom semmi kellemetlen vizsgálat nem volt?

2015. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi kellemetlen.Először is amikor beléptem mondták hogy üljek le.Megkérdezték hogy van-e testvérem,és ha igen akkor hány.Vagy hogy dohányzom-e.Ezután megkérték hogy vegyem le a cipőmet.Test sújt és magasságot mértek.Majd mondták hogy vegyem vissza a cipőmet.A teremben két ember volt.Átküldtek a másik székre és azt mondták hogy foglaljak helyet.Megkérték hogy vegyem le a pólómat.Mértek vérnyomást,megvizsgáltak fonendoszkóppal is.Majd kérték hogy álljak fel.Majd kérték hogy nyissam nagyra a szám,megnézték a szememet is.Torkomat,mondták guggoljak le stb.Kérdezték még hogy sportolok-e rendszeresen,szüleim egészségesek-e,van-e allergiám stb.Aztán el kellett vinni egy papírt ami a felvételi tájékoztatóval jött,kitöltötték majd mondák hogy vigyem el a beiratkozásra is.Nagyjából ennyi.

Ez nagyjából olyan 4-5 percig tartott.De nem volt annyi se szerintem.Tudták mit csinálnak,gyorsan haladtak.

2015. máj. 22. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen korrekt vizsgálat volt szerintem is.


Sajnos hallottam hogy volt ahol gyakorlatilag mindent levetettek és fitymát húzogatattak volna és aki nyuszi volt és nem mert szólni hogy nem az megszívta.

2015. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!