Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A túlterhelt agy mit eredménye...

A túlterhelt agy mit eredményez? Megőrülhetsz?

Figyelt kérdés

Itt most nem a tinisírós "nincs kedvem tanulni de muszáj" dolgot értem, hanem azt, ha soha nem pihenteted az agyad. Örökké töröd a fejed, örökké jár az agyad, gondolkozol, és ha egy üres szobában fekszel még úgy is teljesen el tudod magadat szórakoztatni (nem félreérteni...) pusztán a gondolataiddal.


Mert én nem tudom hogy tudnám pihentetni az agyam, örökké jár, és már azt sem érzem hogy a földön lennék... körülnézek a szobában, látom a dolgokat de valahogy nem tudom felfogni rendesen mint amikor valaki részeg vagy be van lőve. Most nincsen semmi gondom ezen kívül, de nem tudom hogy tudnám pihentetni az agyam. Hiába járok konditerembe hogy ott levezessem a feszültséget az se segít nagyon, próbáltam sokat aludni, keveset, átlagosat, vitaminokat stb... de nem nagyon változtak a dolgok.

A legnagyobb dilemmám igazából a jövőm, olyan céljaim vannak amik olyan nagy méretűek hogy nagyon kevés ember tudja megcsinálni őket, és mindennél jobban akarom hogy nekem sikerüljön, de nagyon messze vagyok tőle, főleg ezen jár örökké az agyam.


Félreértés ne essék, teljesen rendben vagyok, a többi emberrel úgy bánok ahogy elvárják, csak magam miatt kezdek aggódni kicsit.



2015. máj. 17. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Feszültség és türelmetlenség szerintem. Nálam akkor volt amikor egyszerre kellett sok dolgora figyelni és észben tartani, gyakran éreztem úgy, hogy rengeteg az agyamnak, stresszt okozott.

A te eseted azért más, lehet más tüneteket okozhat. Alvásproblema szerintem az ami lehet és annak következtében akármi ami fáradtsággal függ össze.

2015. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!