Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagyon nagyon ciki? Szerint...

Ez nagyon nagyon ciki? Szerintetek ha észrevett valaki, mit gondolhatott?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi az undorító sztoriért...

Szóval az iskolában elmentem egyik szünetben wc-re és elkezdtem pisilni, csak mivel egyik barátnőm se jött velem, hogy legyen kinek megtartania az ajtót, míg én bent vagyok, magamnak kellett megfognom az ajtón lévő kis akasztót vagy micsodát...Viszont így kicsit előrébb voltam a kelleténél és kicsit nagyon mellément és telibe levizeltem a wc-ülőkét, ahonnan ráfolyt egy kicsi a letolt gatyámra is...És lett rajta két nagy folt...Már a sírás kerülgetett kb, hogy most mégis mi a francot csináljak, végül elmentem kezet mosni és elkezdtem egy csomó vizet beletörölni a nadrágomba, hogy ha kimegyek, úgy tűnjön, mintha attól lenne ott az a nagy folt, hogy beletöröltem kézmosás után a gatyámba a kezem, de úgy is nagyon látszott az a két hatalmas folt, ráadásul az egyik pont a vádlimnál volt -.- Úgyhogy így kellett végigmennem a folyosón és végig olyan érzésem volt, mintha mindenki engem bámulna és majdnem elbőgtem magam a folyosó kellős közepén...Még most is majdnem sírok, mikor eszembe jut...

Ez nagyon gáz? És ti mit gondoltatok volna, ha megláttok egy olyan csajt a mosdóból kijönni, akinek két hatalmas nedves folt éktelenkedik a gatyája hátulján, méghozzá az egyik egészen lent a lábszáránál, úgyhogy még arra se lehetne fogni, hogy kézmosás után lett olyan? ._. 16/L..


2015. máj. 18. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolok, hogy lepisálta magát.
2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én meg beszartam az egyik osztálykiránduláson. Tudom, nem megnyugtató, de mostmár nem teljesen mindegy? Magamat azzal nyugtatom mindig, hogy "szar ügy", "le van szarva". :D

Ha meg majd később meséled valakinek, el se hiszi majd szóval nem fogja érdekelni...


Hogy mit gondoltam volna? Jön a meleg, pár hónap múlva mindenki csurom víz lesz :)

2015. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Röhögve kell elmesélni a többieknek, ahogy alul elkezdett spriccelni az a kibszott csap, és hívatni az igazgatót, kártérítést kérni. Még pénzt is keresel rajta.
2015. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. köszi, ezen besírtam :"D
2015. máj. 18. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te gondolod, hogy mindenki látta lepisilted a nadrágod. Ha a nadrágodon lent volt a nedvesség, szerintem senki nem arra gondolt, hogy pisi. Talán inkább arra, hogy valamivel összekented és megpróbáltad kitisztítani. Esetleg, hogy valaki leöntött egy pohár vízzel. Fel sem tünt senkinek szerintem.
2015. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eszembe se jutott :)
2015. máj. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!