Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ha 13 évesen...

Mennyire ciki ha 13 évesen szőrös a lábam?

Figyelt kérdés
Tesi órán a sulinkban kötelező a rövidnadrág és ilyenkor látom hogy rajtam kívül az összes lány leborotválja a lábam. Én nem szívesen borotválnám le. Cikizni nem cikiznek emiatt.

2015. máj. 3. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod borotválni?
2015. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnéd borotválni?
2015. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, és gyantáztasd le. Az sokkal hosszabb ideig tart, és nem leszel annyira borostás.

Téged zavar? Ha mondjuk szőke (mint nekem), akkor szerintem csak Te látod. :D 18L

2015. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak gondolom tök hamar visszanőne.
2015. máj. 3. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 12 vagyok. 11 évesen elkezdtem borotválkozni. Először a hónaljamat, mert azt engedték meg. Aztán láttam, hogy tiszta szőr a lábam (komolyan, ősember voltam majdnem..) és lehúztam. Ez kb. 1 hónapja volt. De azóta hagytam, mivel nem olyan szőrös még mint volt. De jön a nyár ugye, és ha rövidet veszek fel fogom borotválni.

SZERINTEM ciki, én legalábbis cikinek éreztem amikor észrevettem. Amúgy meg nagyon szőrös a lábad, vagy csak egy picit?

2015. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borotvától tényleg gyorsan visszanő, de a gyantától akár 2-3 hétig is sima a lábad. :)
2015. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon de eléggé látszik
2015. máj. 7. 21:19
 8/8 Fejtörő válasza:
Minek 13 evesen leborotvalni meg legyantaztatni a labad? En is 13 vagyok sot barna haju es nekem nagyon latszik de tudod mit? Annyira nem erdekel. Szarom le. Szoros azt csö. Akinek nem tetszik elbujhat. Amugy nem bantas csak szerintem meg nem kene...
2015. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!