Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan történhetett ez meg?

Hogyan történhetett ez meg?

Figyelt kérdés

Tegnap este kb 23:15-kor lefeküdtem. Elkezdtem telefonozni, de kb. 10 perc múlva elaludtam telefonozás közben. 3:10-kor felébredtem és a telefonom fel volt rakva töltöre, és az elosztó is be volt kapcsolva, (máskor még a töltöre is allig tudom feltenni sötetétbe) azonban a töltő nem volt bedugva az elosztóba. Biztos hogy más nem lehetett csak én, de nem emlékszem rá. Amikor felébredtem olyan volt, mintha már valamit kototrásztam volna az ágy mellett. A napló szerinz 3:10 kor raktam fel a töltőre(ekkor nyomtam bele az elisztóba). Máskor is volt, hogy elaludtam de akkor vagy az ágyba vagy a földön volt. Ráadásul most még az ágyon másik irányba fordulva aludtam el.

Szerintetek ez hogy lehet? :)


2015. máj. 19. 15:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 18/F. (Bocs a sok helyesírási hibáért)
2015. máj. 19. 15:22
 2/2 anonim válasza:
Van néha ilye, hogy amikor éjszaka, félálomban teszünk valami, arra nem emlékszünk, kiesik a memóriánkból...
2015. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!