Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom milehet a szememmel?...

Nem tudom milehet a szememmel? Ilyen apro pöttyök vannak elöttem ahogy nézek, és most már három is. Elég zavaro olyan mintha muslincák repkednének a szemem elött.

Figyelt kérdés
az orvos azt mondja hogy ez a rész a szemböl elvan halva,és ennyi.jah és még csk 28 éves vagyok kb 5 éve van ez .mi lehet?
2010. febr. 25. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam hogy azok lehetnek apró baktériumok is amik a szemen vannak és azokat látod. Nem vagyok orvos, csak leírom hátha neked is csak az lesz.
2010. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát van olyan ismerősöm, akinek meg olyan, mint a hóesés,

pislog egyet, utána lassan mennek lefelé a pöttyök,

nem tudnak segíteni rajta,

azt mondták neki, hogy a sok stressztől van

(bár manapság már mindent a stresszre fognak)

2010. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, hogy a szem folyadékában lehetnek szöszök vagy mik, azokat látod. Én is látom, ha erre koncentrálok, szépen süllyednek lefelé, de nincs sok belőlük, és a hétköznapi életben egyáltalán nem zavaró.
2010. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kerekdedek és nagyjából átlátszóak, és "úsznak" ahogy mozgatod a fejed, akkor azok sejtek (nem baktériumok, nem szöszök) a csarnokvizedben.

Ha pedig "sötétek" vagy nem áttetszőek, és "fix helyen" vannak (azaz hiába mozgatod a fejed, nem mozdulnak el), akkor ezek elhalt területek a retinán.

2010. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolso sokat segitett, nekem is olyan kerek apro ,szinte átlátszo foltok vannak a szemem elött.igen és ahogy forgatom a fejemet olyan mintha késnének azok a pöttyök,mintha lassab lenne mint ahogy nézek. köszönöm
2010. febr. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!