Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordulhat olyan, hogy az...

Előfordulhat olyan, hogy az ember teste egy álommal akar üzenni valami problémára?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok hogy valaki sok édességet és cukros dolgot eszik mondjuk, ami ugye nem egészséges, magas vércukorszinthez meg cukorbetegséghez vezethet egy idő után tudtommal. És erre az agya éjszaka álmában felhívja a figyelmét, hogy változtatni kéne, nem kéne ennyi cukrot dolgot fogyasztani, mert probléma lesz, vagy már talán van is.

Ilyen előfordulhat? Az agy képes ilyenre?


2015. máj. 20. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:

"álommal akar üzenni valami problémára"= álomban utal valami problémára


így helyesebb, nem jól fogalmaztam

2015. máj. 20. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ez előfordulhat, főleg ha nemcsak tudat alatt van a problémád, hanem már gondolkodtál ezen. De az álmok olyan dolgokat is megmutatnak, amire te egyenlőre nem jöttél rá. Bár az álmok értelmezése sok esetben nagyon nehéz.
2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én általában nem hiszek az ezotériában, de szerintem abban lehet valami, hogy az álmok üzennek nekünk, hogy a tudatalattinkban valami fontos üzenet van, ami csak így tud felszínre jutni.
2015. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!