Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzad a hátam. Mit tegyek?

Izzad a hátam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha iskolában vagyok még a legnagyobb melegben is rajtam van a pulcsi mert izzad a hátam és bármilyen felső van rajtam mindegyiken meglátszik. Utolsó héten fogunk menni osztálykirándulásra és ahogy néztem meleg lesz és azon gondolkoztam, hogy lemondom csak azért mert nem akarom, hogy lássák mások is, hogy tiszta víz rajtam a póló. 30 fokban meg nem kéne pulcsiban mászkálnom. Mit tegyek? A hónaljam is izzadt régebben nagyon, az most már csak egy kicsit, helyette q hátam de az iszonyatosan.

18/L


2015. máj. 21. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is izzadt mindig a hátam. Én most a nyári esküvőm miatt aggódok emiatt...

próbálj olyan anyagú (lehetőleg fehér) felsőket venni, amin nem látszik a folt. Vagy a fekete is jó. A színeseken messziről virít. Én így válogatom a felsőimet. Van olyan, amit a legnagyobb melegben is fel tudok venni.

Az izzadással nem tudsz mit kezdeni, a ruházatodat kell alakítanod emiatt.

2015. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!