Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Probléma lehet belőle nekem?...

Probléma lehet belőle nekem? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Ha bejelentést teszek telefonon keresztül a rendőrségnek, hogy egy illető Drogot tart a lakásában, akkor abból lehet probléma nekem, ha éppen nem találnak nála Drogot?


A történet: Barátnőm az utóbbi 1 hétben állandóan mondja, hogy Drogot avagy, "Füvet" talál idősebb testvérének szobájában. Illetve üres pakkok + már elszívott cigik .. ("Joint") ...

Se Ő se a családtagok nem mernek beleszólni ebbe.

De, ha Névvel vagy éppen NÉV nélkül teszek bejelentést, és éppen nem találnak nála Drogot, akkor abból nekem lehet bajom?


Csak normális válaszokat, kérek!

Köszönöm!



2015. máj. 23. 00:25
 1/6 Devergo01 válasza:
De miért akarsz te bejelentést tenni? El akarod vitetni a barátnőd testvérét? Szerintem az ö dolga mit csinál nem? Max a barátnőd beszéljen vele hogy nem jó amit csinál. Plusz ha nem találnak nála semmit. Kínos lesz mert meg fogják kérdezni hogy honnan vette maga hogy az illetőnél kábítószer van? Látam látam... aha :)
2015. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha a szülei tennének lépéseket ez ügyben, ők beszéljenek vele.
2015. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Drog az valami személy, vagy micsoda, hogy nagy betűvel kell írni?

Neked az a bajod lehet, hogy a barátnőd meg a családja megutál, mert senki sem szereti ha beleszólnak az életébe.


Az ilyet bejelenteni semmi értelme, nem hinném, hogy kimennének ezért házkutatásra, mert valaki csak beszól, hogy itt vagy ott drogot tart valaki. De ha még is elkapják a srácot, semmiféle következménye nem lesz rá nézve, nem kerül börtönbe, nem sújtják pénz bírsággal, csak elterelésre kell járnia. Sőt ezzel, csak a probléma fokozódik, ahelyett, hogy a családja normálisan beszélgetett volna vele, ráhívták a rendőröket.

2015. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy pontosan miért is?

Talán mert ön-kívüli állapotban megüti a testvérét, azaz barátnőmet... De! -> Amiatt is, hogy drogos állapotban nekem is nekem támad... Akkor most az lenne a megoldás a Ti szempontotokból, ha elnézném, s amikor nekem támad, önvédelemből leszúrnám vagy lelőném?:)

Kis gondolkodás belefér!


Miért emeltem ki?

Nem személy.. Az első betű naggyal írása fogalmak/szavak kiemelése.. hogy ebbe mégis mi módon kellett belekötni, nem értem...

2015. máj. 23. 21:56
 5/6 Devergo01 válasza:

Talán mert ön-kívüli állapotban megüti a testvérét, azaz barátnőmet... De! -> Amiatt is, hogy drogos állapotban nekem is nekem támad... Akkor most az lenne a megoldás a Ti szempontotokból, ha elnézném, s amikor nekem támad, önvédelemből leszúrnám vagy lelőném mi?


JA JA ESZT IS LE KELLET VOLNA ÍRNOD A KÉRDÉSBE !

2015. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Basszuskulcs, akkor a bántalmazásért jelentsd fel, ne a "drogért"...
2015. máj. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!