Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcsöt a bőrgyógyászaton...

Szemölcsöt a bőrgyógyászaton lehet levetetni, és meddig tart egy ilyen művelet?

Figyelt kérdés
Nekem van pár szemölcsöm, amit le szeretnék vetetni, mert engem nagyon zavarnak, és arra lennék kíváncsi, hogy ugye azért mielőtt leszedik , azért megvizsgálák el ne "rákosodjon" vagy hogy szokták mondani. Meg kell visszamenni utána kontrollra vagy valami? És ez csak simán lekapják, vagy hogy csinálják?
2010. febr. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
attol fugg mekkora. ja lekapjak. aztan varratszedes. kb ennyi.
2010. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát 3 kicsi, meg 1 nagyobb , már szedtek le a szemem mellől egyet, azzal nem csináltak semmit nagyon, de ezek nem ott vannak, és igazából a nagy levételétől tartok kissé, bár mindig job, hogy az orvos veszi le mint én kapjam le véletlen.
2010. febr. 25. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem már szedtek le kicsiket, ami bőrszínű és lóg, azt egyszerűen befújták és lecsippentették.

Ami nagy volt és barna, azt időpontegyeztetéssel a sebész vette ki, persze szövettanra is elküldték, és menni kellett kötözésre és varratszedésre is. A kerületi bőrgyógyászaton voltam, normálisak voltak. Elmentem előtte a Bőrgyógyászati Klinikára is... ott egy nagyon fiatal doktornőhöz kerültem, aki a jelek szerint nem sokkal nagyobb hozzáértéssel nézegette a szemölcseimet mint a kisfiam. :-( Nagy csalódás volt! Be is hívott egy másik fiatal dokit, hogy szerinte.. ezeket le kell venni? (Testszerte szerintem kb. 150 anyajegyem, szemölcsöm volt...), abból nézegetett párat, de volt amit meg sem kuksolt. A kicsi lógós szemölcseimet meg 10000 forintért akarták levenni, mert az nem fontos...

A XV. kerületben ez nem így ment, sokat kellett várni, de rendesek voltak. Ha adtam, megköszönték, és látszott, értenek is hozzá. Hát ennyi, remélem segítettem.

2010. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!