Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy eltávolí...

Mennyi az esélye hogy eltávolítják az anyajegyemet?

Figyelt kérdés

Van egy nagy anyajegyem ami több mint fél centire kiáll, a nyakamon jól látható helyen.

Ha nem rákos, vagy nem rákosodhat el, akkor szerintetek mennyi az esélye kb hogy eltávolítják?


(Nyilván olyan emberektől kérdezem akik már jártak hasonló cipőben, szóval ne olyat írjatok hogy "honnan tudjam")


2015. máj. 24. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kifizeted leszednek minden anyajegyet
2015. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az esztétikailag zavaróakat a TB nem biztos, hogy megoldja, a fibrómákat sem szedik le minden esetben.

Maszeknál mindent leszednek, ha indokolt és kéred, kifizeted.

2015. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyílván, de én ingyenes levételre gondoltam.
2015. máj. 24. 21:24
 4/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor sokra ne számítsak, akár mekkora?
2015. máj. 24. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a sebészetre irányítanak, tájékozódj, válassz korrekt bőrgyógyászt.
2015. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt gondoltam mert nagy, engem az érdekel hogy mennyi az esélye hogy ingyen leszedik vagy levágják?
2015. máj. 24. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem volt egy borsó nagyságú anyajegy a vállamon, nem is állt ki meg semmi, de mégis leszedték pedig kértem h lehetőleg ne...

leégtem mondjuk előtte a napon, de mire mentem már szép volt és azt mondták leszedik nehogy baj legyen. szerintem próbáld meg, de ez orvos függő is.

2015. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
2015. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és amúgy én megbntam, hogy hagytam, mert nagyon csúnya lett a heg, pedig a környék legjobb sebésze szedte le.
2015. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem leszedtek aprókat is a kerületi rendelőben, de nem volt olyan jó a felszereltség, mint egy magánrendelésen, ezért megmaradtam a magánrendelésnél.

Nem drága, kb. évente egyszer járok, így semmi kiállósom nincsen.

2015. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!