Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülkilövés után meddig fájhat...

Fülkilövés után meddig fájhat a fülem? Mivel kenjem? 6Hétig hadjam benne az orvosi fémet? Mikor tudom hogy teljesen begyogyult már?

Figyelt kérdés
3Hete lőtték ki a fülem bephantennel kentem és néha néha fájt. Pár napja kicseréltem bizsu fülbevalóra az orvosu fémet.napközbe nem fájt de este mikor kiveszem a bizsut nagyon fáj piros és lüktet.estére vissza teszrem az orvosi fémet mit csináljak kérlek segitsetek ez az első fülbevalom
2015. máj. 27. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is 6 hetet mondtak.
2015. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem csak 3hetet :( és rossz helyre is lötte a kozmetikus :( hát kamillázom és kenem :( köszönöm a segitséget :) kivettem tegnap és a lyuk piros volt még mindig
2015. máj. 28. 12:25
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak a bizsutól duzzad? Akkor lehet, hoyg allergiás vagy rá. Próbálj ezüstöt!
2015. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát ha a gyogyfülbevalo van bent nem fáj de amikor kivesszük az nagyon fáj piros és duzzadt lesz :( berakom a bizsut semmi baja nincs addig amig ki nem veszem :( amig bennt van nem fáj csak ha forgatom.
2015. máj. 28. 22:54
 15/17 A kérdező kommentje:
Amikor kivesszük piros a lyuk és csak kicsit duzzadt.a gyogyfülbevalot nagyin nehezen tudom kivenni mert van benne bevágás és ahogy szétszeden szerintem megsértem vele ujra :(
2015. máj. 28. 22:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nekem eleve a 7. hónapban gyógyult be a bőr, amikor megszűnt a levedzés, vérzés. Az egyik fülemen. A másikat benövesztettem végül, mert 8 hónap után is sebes volt még.
2015. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az komoly :( hát várok még vele egy kicsit kamillázom kenegetem mert még csak 3hét telt el :(
2015. máj. 28. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!