Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórosan sovány vagyok,183cm...

Kórosan sovány vagyok,183cm és 55 kiló. Hiába eszek nem hízok. Hallottam, hogy vannak különböző vitaminok, amiktől hízni lehet. Tudnátok ilyeneket mondani? Vagy bármit, amitől hízni tudnék?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Béres csepp+C vitamin. nekem jót tett, volt egy idő, amíg betegség miatt étvágytalan voltam.
2015. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Zabalj szalonnat kolbasszat meg feher kenyerrel. Sok cukor kola minden sz@r ami hizlal es kozbe tesznyulj. Vagy meg a tomegnovelo.
2015. máj. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal több evés ,a szervezeted belül többet kiván,mint ahogy te gondolod.

Különben a c vitamin akkor számithat ,ha nagyon sokat veszel be,pl 1000-2000-3000 mg per nap ...én amikor szedtem az ezreset minden reggel,akkor hiztam 5-6 kilot pár honap alatt és sokkal jobb lesz az étvágy

2015. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!