Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan diétát mondani...

Tudnátok olyan diétát mondani amit tinik is "használhatnak"?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és a hasamon van egy kis fölösleg. egyszer már lement de most sajnos visszajött. heti 2-3 szor edzek.mindig próbálok 3-szor de sajnos az utóbbi időben nem nagyon tudtam.

szoval valami olyan diétát tudnátok ajánlani esetleg kész étrendet ami segít abban a pár kiló leadásában?



2015. máj. 6. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is küzdök azért, hogy ne legyen háj a hasamon :D Egy nap olyan 1000-1200 kcal-val kevesebbet eszek, mint amennyit kéne, csak vizet iszok, meg néha zsírégető teát cukor nélkül. Nem eszek semmilyen édességet, cukrot, csokit, péksüteményt, kenyèrféléket. Minden nap szobabiciklizek. Minden étkezés előtt 3dl langyos vizet megiszok (borzasztó, de garantáltan nem tudod tőle telezabálni magad). 14/l
2015. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én így fogyok :D
2015. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

# 1

Beleestél a butaság hibájába amit sok tudatlan elkövet.

2015. máj. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!