Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszihológusról tapasztalatok?...

Pszihológusról tapasztalatok? (többi lent)

Figyelt kérdés
érdekelne, hogyan zajlik egy ilyen pszihologussal beszélgetés .. csak akkor kell oda menni, havalam konkrét problémánk van? vagy különösebb ok nélkül is jó oda járni mert a pszihológus rátapint a lényegre és több dolgot tudunk meg magunkról, vagy csak ha szeretnénk megbeszélni valakivel a dolgokat h letudjuk vezetni a stresszt?!
2015. jún. 2. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes menni ha gondod van és úgy érzed ez segíthet. Én inkább kibeszélem a gondom az interneten irkálva, mint szemben ülve egy idegennek akinek még fizetni is kell. Próbáltam azt is, végig csak zavarban voltam, és amit leginkább el kellett volna mondanom azt nem is mertem elmondani ott.
2015. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon én még jó pszichológussal nem találkoztam, itt nincs ennek kultúrája. Egyébként úgy működik,hogy bemész, ő megkérdezi,hogy miért jöttél, te pedig elmondod. Tanácsot soha nem ad (nem is adhat), helyette mindig kérdez és várja,hogy te tapints rá a lényegre. Mindig megkérdezi,hogy az aktuális problémára szerinted mi a megoldás.
2015. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!