Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt mar valaki aki Tb re...

Volt mar valaki aki Tb re csinaltatott mellplasztikat? Mi a menete?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan?Betegség utáni plasztika?Mert azt a kórházban kell megkérdezni.A sima esztétikai műtétek,nagyobbítás,felvarrás,stb.fizetős műtétek,nem támogatja a TB.
2015. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg támogatja a tb, ha indok első válaszoló, nem csak betegség miatt, hanem pl szülés után.. Ugyanígy a hasplasztika is. Ha kötényhasalakul ki, nagyobb fogyásnál stb. ). Kérdező, be kell írni a keresőbe, kidob egy csomó dolgot. Én közel 4 éve kérdeztem ( borzasztó csíkos kötényhasam lett, tiszta depi lettem tőle..) Fel is hívtam a tb-t, de ott nem tudtak érdemben válaszolni, csak ide- oda kapcsolgattak :O
2015. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huh, bocsánat az elírásért.. Előző vagyok. Szóval indokolt esetben fizeti a tb. Ennek azonban nagyon alaposan utána kell járni. Ráadásul olvastam olyanokat is, akik megbánták, mert csúnya hegek maradtak utána..
2015. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt olvastam tegnap. Az en mellem 14eves korom ota ramaty...hat meg 3 gyerek utan.

Ebben az van hogy 3 gyerek utan tamogathato.

Stb stb. Olvassatok el. Csak pl ha szeretnem megcsinaltatni vagy csak megprobalni ezt a tb tamogatasos dolgot, hogy fogjak neki? Kihez menjek eloszor? Korzetis? Pszihologus?nogyogyasz?sebesz? Ertitek?

2015. jún. 5. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Háziorvos-->sebészeti konzultáció (mert kell beutaló elvileg) meg oep, esetenként pszichiátria.

De ne nagyon reménykedj, perpillanat a fontos, életmentő beavatkozásokra sincs keret kb az egészségügyben. Ha nincs tényleg komoly egészségügyi indokod, akkor nem támogatják úgyse, ha támogatják, akkor se teljesen. Az itt-ott csúsztatott borítékokat összeadva meg már majdnem ott vagy, mintha megcsináltatnád valami normális helyen.

Az például, hogy csúnya és nem tetszik, elég kevés indoknak, amikor azt se finanszírozzák, ha valakinek daganat miatt kell eltávolítani az egyik mellét pl. Szomorú helyzet, de ez van.

Lehet árajánlatot kérni aztán gyűjteni, vannak hitelkonstrukciók, ha tényleg fontos a dolog, megoldja az ember.

2015. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat igen. Tok jogos. Koszi azert!;)
2015. jún. 5. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
www.hoxa.hu-n vannak fórumok a témában, oda nézz be, sokmindenki véleményét olvasni akinek csináltak TB-re plasziktát
2015. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!