Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfertőződött a pattanás?

Elfertőződött a pattanás?

Figyelt kérdés

Pár napja kijött az államon egy pattanás, de inkább olyan belső pattanásnak tűnt, mivel nem lehetett kinyomni, csak fájt. Tegnap előtt éjszakára tettem rá fogkrémet, az általában nekem segít az ilyen esetekben. Viszont most nem így történt, reggel mikor lemostam a fogkrémet alatta nagyon csúnya volt a pattanás, teljesen vörös, mintha varas lett volna. De nem varas volt, hanem a bőröm alatt volt piros, véraláfutásos, kb egy fél centis nagyságú folt. És rettentően fájt. Tegnap egész nap körömvirággal kentem, és ma is. Mostanra már a vér el is tűnt onnan, most olyan a felülete mintha gennyes lenne, ilyen sárgás.

Elfertőzhetett a pattanás, vagy mi lehet ez?


2015. jún. 5. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Bőr alatti pattanás lehet, ezeket nem szabad nyomkodni, attó lett véraláfutásos. Én ilyenkor jódozgatom napjában többször, 2-3 nap után visszahúzódik, eltünik általában.
2015. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!