Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódnom kellene?

Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Mostanában nem igazán éreztem magam a toppon, fáradékony vagyok, hányingerem van, és eszméletlen erős fejfájással kelek reggelente, elég gyakran elszédülök; viszont ami miatt aggódom, az pár napja kezdődött. Reggel amikor felébredek, kell úgy egy negyed óra, mire tisztázom magamban, hogy milyen nap van, sőt, néha még az sem esik le percekig, hogy már reggel van, sőt néha azt sem tudom, éppen hol vagyok.

A színeket keverem, úgy értem, magát a szót. Az egyik nap a barátnőim megdicsérték a türkiz színű felsőmet, amire azt válaszoltam, hogy köszönöm, én is szeretem ezt a lila színt. Tehát nem magát a színeket keverem, a színek neveit, és ez nem az egyetlen eset volt. A sárgát kéknek hívtam a mai nap, pedig tudom hogy melyik színnek mi a neve, és észre se veszem, hogy épp lilát mondtam a türkizre, vagy a rózsaszínre zöldet, amíg a többiek rám nem szólnak, hogy annak a színnek nem az a neve...

De például volt olyan is, tegnap előtt, legalább tíz percig kerestem egy ceruzát, az egész szobát felforgattam érte úgy, hogy az említett ceruzát a kezemben tartottam, miközben a másik kezemmel azt kerestem.

Nem tudom ez most egyáltalán komoly problémának számít, vagy sem, nekem kicsit kellemetlen, mert az elmúlt héten elég sokan kiröhögtek a hülyeségeim miatt.

Aggódnom kéne, hogy valami agybajt kaptam?



2015. jún. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly a kérdés és a ceruzás dolog igaz,akkor azonnal tessék elmenni orvoshoz.

Háziorvos elmondja onnan hova tovább!

2015. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg megtörtént a ceruzás eset is, az a baj, hogy rettentően félek a háziorvosomtól, jobban, mint a pókoktól, úgyhogy remélek olyan választ, hogy biztos a melegtől is megeshet ez az emberrel, csakhogy elkerüljem őt.

Egyébként nincs tipped arra, hogy egyáltalán mi lehet a baj? Valami agyi probléma, vagy figyelmetlenség?

2015. jún. 6. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon,tippelgetni meg nem szeretnék.

Mi a baj a háziorvosoddal?

Tessék elmenni,az egészséged nem játék!

1-es voltam.

2015. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, ez nem olyan tünet, amivel úgy foglalkozna, szerintem miután alaposan körberöhög, hogy ilyennel nem járunk orvoshoz, hazaküldene. Vagy ha elmesélem ezt a ceruzásat meg szókeverőset, komolyan venne, tehát ez komoly tünetnek számít?


Igazából egy nagyon kedves orvosról van szó, sokat mosolyog meg ilyesmi, viszont olyan témákról beszélget velem, hogy én csak nézek; például a randizási szokásaimról, munkahelyen kik próbálkoznak be nálam, milyen pasik tetszenek nekem és hasonlók. Próbálom terelni a témát ugye, de nem mindig jön össze, és ez nekem elég kellemetlen; alapból szégyenlős vagyok, hát még orvos előtt, főleg ha ez a téma..

A gyógyítás meg annyiból szokott állni, hogy igyak sok folyadékot, felír cataflamot és menjek isten hírével. A legutóbb egy nyirokcsomó duzzanat miatt hazaküldött, hogy majd elmúlik, meg biztos meghúztam. Végül sürgősségin nézték meg, mindenféle vizsgálatra kellett volna küldeni, persze ő sehova nem küldött, azóta sem múlt el az a csomó. Szóval ez a bajom vele. Úgy egészében nem rossz ember, csak nekem olyan fura... valami nem oké vele.

Mellesleg köszönöm a válaszaid :)

2015. jún. 6. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el a neurológiára.

A háziorvosodról annyit,szerintem nem fog kiröhögni, nyugodtan mond el neki a ceruzás és a színtévesztős esetet.

Remélhetőleg ad egy beutalót a fentebb említett vizsgálathoz.

Nyugalom:)

1-es voltam.

2015. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!