Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a gyakori esti...

Mi lehet ez a gyakori esti rosszullét? ( nem terhes kismama)

Figyelt kérdés

Szoval először is le szögezném, hogy nem lehetek terhes... Mert fiú vagyok (19)

Lefekvés után néha rosszul vagyok.

Ez annyit tesz, hhogy a egyhelyben fekszem néha pulzálva rám tör enyhe szédülés, mintha forognék és erős hányinger.

Ebben az a fura, hogy eegész este gyötör, ilyenkor van egy pont amikor ki kell mennem a mosdóba mert azt hiszem jön, szerencsére nem jön,de reggel mikor felkelek tök jól vagyok....

Kicsit értelmetlen tudom... Egész este rosszul vagyok. De reggelre jól leszek.

Valamint az is fura, hogyha el terelem a figyelmemet, akkor kicsit enyhül, pl most, hogy ezt írom épp nem forog a világom... De amint lehunyom a szemem megint rosszul leszek és sok ilyen este van, nem minden nap vagy minden héten, de egy két havonta mindig van ilyen...

EEgyébként. Az ilyen esték. Után éhes szoktam lenni reggel nagyon, vagy hogy már a rosszullét közben is az vagyok...

Bocsi a hhibákért, dupla betűk ért és rossz pontokért, a telefonom nem szereti a gyk-t


2015. jún. 7. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez baromi sok minden lehet a vérnyomásproblémáktól a pánikbetegségig. Inkább menj orvoshoz. Jobbulást!
2015. jún. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2015. jún. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!