Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segíthet? Más tapasztalt...

Mi segíthet? Más tapasztalt ilyet? (336 hetes kismama vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 hetes kismama vagyok, egész nap az oldalamból kiindulva fáj a pocakom, és szédülök, émelygek. Volt néhány jóslófájásom ma, 10 percenként de az langyos zuhanyzás után elmúlt. Hozzá tartozik még a történethez, hogy ettem egy kis tejkaramellát, mert megkívántam, nem szoktam egyébként édességet enni, bár nem vagyok cukorbeteg vagy ilyesmi. Tapasztalt más is ilyet? Tanácsot szeretnék kérni, mi segíthet?

2015. márc. 4. 17:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Jól elírtam, 36 hetes
2015. márc. 4. 17:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és a 39 hétig húztam.De ha sűrűn van vagy nem múlik, egy NST-re érdemes lenne elmenni. Lehet fájások lesznek belőle, 36 hetesen már nem sok gond lenne.
2015. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A karamellától tuti nem lehet,persze ha tényleg kicsit ettél,nem ipari mennyiséget. Simán megindulhat a szülés lassan,ha már jósló fájásaid voltak,de van olyan,hogy kihúzzák még így,ahogy írták is előttem. Tényleg nem ártana megnézetni dokival. Egy ismerősnek volt olyan,hogy bement NST-re reggel 10-re,időpontra. Aztán ránézett egy doki és megkérdezte,hogy anyuka magát nem zavarja,hogy 3 ujjnyira nyitva van? A csaj lesett,hogy mi van. Fél órával később meg volt a kicsi... annyit érzett a csaj,hogy előtte éjjel fájt a dereka. Na mondom nekem lesz ilyen egyszerű szülésem :D
2015. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, holnapig ha ugyanígy maradunk, megnézetem dokival. Persze nem ipari mennyiséget ettem,5-6 szemet. :-) csak azért gondoltam erre mert nem szoktam amúgy szinte semmi cukrot enni. Én is örülnék ha olyan egyszerű szülésem lenne mint amilyen az ismerősödnek volt 2-es válaszoló. :-D
2015. márc. 4. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye? De tuti,hogy nem fog ilyen egyszerűen menni egyikünknek sem. Hát azt hittem sírva fakadok amikor meghallottam. Lehet,hogy kicsit megemelte a cukrodat egyébként,ha nem szoktál alapból édeset enni.
2015. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ha nem is lehetünk ennyire szerencsések, azért minél könnyebb szülést kívánok ! ;-)
2015. márc. 5. 08:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm,Neked is!! :)
2015. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg azért volt mert közel a nagy nap. Tegnap elindult a folyamat csak abbamaradt, pedig 2 percesek voltak már a fájások. ma meg hazaküldtek. Ki tudja mi lesz most. ...:-)
2015. márc. 6. 12:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Naaa :D Lehet már jövőhétre meg lesz akkor. :)
2015. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!