Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cseppentettem paraffinolajat...

Cseppentettem paraffinolajat a fülembe. Fáj, mitől lehet?

Figyelt kérdés
elvileg kitisztitja a fület de nekem valamiért nem. az olaj kifolyt belőle, de semmi végterméket nem hozott magával, illetve ami nagyon zavaró hogy azóta,tompábban hallok, idegestően rossz,és néha hatalmas éleset bele nyilal.Olyan érzés mint amikor viz megy az ember fülébe csak ez nem folyik ki. mitől lehet ez?

2015. jún. 7. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sokmindentől. Nekem egyszer a megkövesedett fülzsír esett darabjaira, ami ilyen panaszokkal járt, pár nap alatt teljesen kitisztult, bár én vízdugárral segítettem rá, de mégsem volt látványos a távozása. Ismerősöm pedig fodrászat után érezte kellemetlennek, és kiderült, a nem épp higiénikusan használt törölközővel gombát vittek át a fülére. Mondjuk dugulást kevésbé,m fájdalmat annál inkább érzett! Nálam meg fordítva volt.
2015. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szépen elbattyogsz a fülészetre és kimosatod a füledet. Mégis, milyen elgondolásból tettél a füledbe paraffint?
2015. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

orvos tanácsára, illetve sokan ajánlották, hogy jót tesz, de már bánom hogy megtettem.

Ha kimossák a fülem az fájdalmas?

2015. jún. 7. 15:43
 4/5 anonim válasza:
N3k3m pont ma mostak ki a jobb fulemet bele rakott 1 tolcsert aztan vizet bele spriccelt eleg szar erzes volt de annyira nem faj de most mar este fele kicsit szur belulurol nemtudom lehet a orvosvolt balfa@#@ :(
2015. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
JJa es nem jott kibelolle semmi mondta nekem is hogy parafint csepegtessekbele attol jo lesz
2015. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!