Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor én jobb vagy bal...

Most akkor én jobb vagy bal kezes vagyok?

Figyelt kérdés
Jobbkezesnek születtem, de még kisgyerekként történt egy baleset a jobb kezemmel ami miatt évekig nem használtam jóformán semmire, most viszont az íráson kívül semmit nem tudok a jobb kezemmel csinálni... Zöldség/gyümölcshámozás, körömvágás stb, mindent bal kézzel csinálok, kivéve az írást és mikor eszek a jobb kezemben fogom a kanalat vagy a villát, de ezen kívül mindent a bal kezemmel csinálok...

2015. jún. 9. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább két kezesnek mondanálak. Tölts ki egy tesztet, hogy tényleg meggyőződj róla.


[link]


Én bal kezesnek születtem, de jobbos lett belőlem és mindkét kezemet tudom használni, jobb kézzel inkább csak írok, ballal minden megy, kivéve az írás és ollózás.

2015. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!