Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megváltozzon?

Mit tegyek, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
2,5 éve boldog párkapcsolatban élek a párommal. Ezalatt az idő alatt nem volt komolyabb összeveszésünk, nagyon jól kijövünk egyetlen baj van, ha a párom elmegy "1" sörre abból sosem 1 lesz, hanem amig nyitva van a kocsma addig ők ott vannak és nem tudja megállapitani, hogy mennyi az elég. Nagyon zavar és nem tudom mit tegyek, hogy megváltozzon. Szerintetek mi lenne a jó megoldás?
2015. jún. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is, milyen gyakran esik ez meg?
2015. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 alkalommal.
2015. jún. 10. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Párod alkoholista, gondold végig, szeretnél-e vele ennek fényében közös jövőt.
2015. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon bíztató,köszi.
2015. jún. 10. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, jobb, ha tisztában vagy az igazsággal, és minél kevesebb időt vesztesz el vele, annál hamarább tudsz új életet kezdeni.


Sajnos az alkoholizmus jó esetben is csak tünetmentessé változtatható, nincs gyógyulás. Azok, akik nem isznak, azt mondják magukról, hogy "alkoholista vagyok, x ideje nem ittam", ez sokat elmond a dolog természetéről.


Őszintén megmondom, akármennyire aranyos, kedves vagy okos ember, én nem maradnék vele. Szembesíteném vele, hogy alkoholista és elköltöznék, ha nagyon-nagyon szeretném, akkor pedig az elvonó után, ha nem iszik, talán megpróbálnám vele újra.


Sajnos borzalmasak a kilátások, idővel az alkoholizmus csak súlyosbodni szokott.

2015. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!