Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy megváltozzo...

Mit tehetnék, hogy megváltozzon a lelkivilágom?

Figyelt kérdés

Egy kérdéshez leirtam a kommentemet, de ide is beküldöm, hátha tudna valaki picit segiteni:(


Én 25 éves vagyok, és hasonló helyzetben járok.Szociális fóbiám van, és állandóan aggódással töltöm a napjaimat állandóan. Úgy érzem semmire sem vagyok alkalmas.Tehetségtelennek.

Nem mondanám hogy cél, akkor lenne cél ami érdekel ha látnám egy kicsi reménysugarát annak , hogy megvalósíthatom, de tudom a reális akadályokat, amit nem lehet legyűrni:(

Hiába érdekel a filmművészet/filmtörténelem,képzőművészet, minden végiggondolva nem valósíthatom meg.Alkotás, állandó intenziv alkotás nagyon sokat dobna a kedélyemen, de nem megy, nincs tehetségem,illetve rá is görcsölök.

Én nem végeztem egyetemet,munkám sincsen lassan fél éve, mert nem vettek sehova fel ahol voltam személyes meghallgatásokon, szerintem érzik rajtam , hogy nem vagyok alkalmas, mert nem vagyok magabiztos, laza, közvetlen.

2 hónapot dolgoztam nyáron, az is kis nyári munka volt.

Társaságban izgulok, nem tudok nyitni, pedig társasági életre nagyon szükségem lenne, új impulzusokra.

Férfiakkal való ismerkedéseim is szörnyen alakultak, állandóan nem tiszteltek, nem kellettem olyannak akit megszerettem, sok bántást kaptam tőlük,csak olyanok akarnak velem lenni, akik senkinek nem kellenek.

Annyit haladtam előre, hogy otthonról sikerült elköltözni Pestre, de mégsem megy a munkakeresés, és általában egyedül vagyok lehangoltan.

Amúgy az alkotói folyamat az én világom, de nem tudom hogyan, hol tudnék, és mit csinálni ami eredeti és egyedi.

Ismerkedni is nagyon jó lenne férfival, férfiakkal, mert túl kellene tennem magam a csalódásokon ami szintén nagyon lehúz:(


2013. márc. 17. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyunk, azzal a kivétellel, hogy én most megyek dolgozni (kínkeserves munkakeresés után) és ettől várok némi változást. Bár kezdő vagyok, még nem is végeztem, és ezért totál be vagyok szarva, de mégis reménykedem. Én úgy érzem, nekem a munka rengeteg önbizalmat, erőt fog adni ahhoz, hogy teljes embernek érezzem magam.

Nekem sem volt különösebb célom, nem tudtam mit tanuljak, így hoztam egy reális döntést. Még most is tépelődöm, mert ennél, amit dolgoznom kell, több van bennem. De egyszerűen muszáj volt valamit választani. Én is szívesebben mentem volna bölcsésznek, de azt elvetettem, mert tudtam, a világon semmit nem fog érni a diploma. Ezért ajánlom neked, mivel soha sincs késő, kezdj el kitanulni egy szakmát. Ha nincs végzettséged, nagyon megszívhatod! Ami érdekel, azt meg hobbiszinten űzd!

2013. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van végzettségem két grafika, de még tanulnom kell hozzá, ezért járok tanárhoz...de ahhoz nagyon sok gyakorlat kell, és rengeteg idő, azzal nem tudok elhelyezkedni.A legtöbb okj képzés meg olyannyira drága:(
2013. márc. 17. 23:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen munka amivel fogsz foglalkozni, hogy sikerült?
2013. márc. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!