Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap egy kis baleset ért,...

Tegnap egy kis baleset ért, orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Tegnap a viharos szép rávágta a 100 kg körüli acélajtót a kezemre, és a középső ujjam kicsit bedagadt. Hajlítani tudom de csak óvatosan, az ütés a középső bütyök alatt kapta az ütést ahol a csont van, de bedagadt a bütyök is, nem vészes de lüktet és viszonylag dagadt, nagyon érzékeny. Vajon ha zúzódott akkor is kapok rá sínt? Sajnos nem nagyon engedhetném meg magamnak, hogy gipszeljék vagy sínbe tegyék de félek, hogy komolyabb baja van.
2015. jún. 10. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem egyszer bekötötték csak, nem begipszelték,mikor kosárlabda közbe megsérült az ujjam. Be volt dagadva, lüktetett, fájt, de mást nem csináltak vele. Ja, röntgent azt természetesen igen.

Menj el a sebészetre és megtudod. Lehet,hogy elég lesz jegelned.

2015. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ.

Sajnos kénytelen voltam elmenni ügyeletre, mert olyan szinten lüktetett már, hogy nem bírtam sőt elkezdett elszíneződni is. Kiderült, hogy egy kis ér el is pattant, ha minden igaz holnap meg is műtik...

2015. jún. 10. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó jaj, akkor ez nem is olyan kis dolog. Még jó, hogy elmentél az orvoshoz, így legalább rendbe lesz hozva időben. Kitartást holnapig és utána is a gyógyuláshoz!
2015. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos ez már nem az első törésem, nem is az első műtétem de mégis mindig izgulok, ha be kell feküdnöm :D
2015. jún. 10. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértem, én is így voltam vele nemrég. Nekem az volt az első. Sokkolva is voltam, hogy meg kell műteni, nem készültem fel rá. Szegény altatóorvost sajnáltam, mert ha kérdezett valamit mindig könnyekben törtem ki. :)) Jó lesz minden, nyugi. Gyors gyógyulást neked! :)
2015. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!