Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvos azt mondta, hogy...

Az orvos azt mondta, hogy csináljak valamilyen tornát a vénáim erősítésére (? ), mert baj lesz belőle. Mégis milyet?

Figyelt kérdés

Amúgy fogalmam sincs, hogy most ennek mi az értelme :D

A lábamról leműtöttek egy szemölcsöt, és azt mondta, hogy nagyon látszanak az ereim, és hogy ez nem jó. Tornázzak rá a lehet. Nővérem is egyébként szült, és neki nagyon visszeres lett a lába, rendesen olyan, mint a térképen eg kipucskosódó folyó! És hát elég csúnya is, meg veszélyes. Csak nem tudom, mit kéne tennem.


Köszönöm!

18/L



2015. jún. 10. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Tornát nem tudom mit kellene,kérdezd az orvostól.Erre jó még a hideg-meleg váltózuhany is.Rugalmassá teszi az ereket.Fél perc hideggel,amilyen hideget kibírsz,majd ugyanígy meleggel.4-szer ismételd mindkettőt.
2015. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű gyakoratok vannak véna erősítésre.Pl lábujjhegyre állsz,aztán vissza.Ezt párszor egymás után.Vagy tv nézēs közben megfeszíted a lábfejed,majd vissza.Előre hátra.A lényeg hogy érezd ahogy feszül a vádlid,akkor pumpálja a vért bele.Láfejkörzés szintén ágyban csinálhatod.Én ezeket szoktam,napjában többször.
2015. jún. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2015. jún. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!