Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon el fog múlni a vágás nyom?

Vajon el fog múlni a vágás nyom?

Figyelt kérdés

Tegnap anyám úgy felidegesített (azt mondta bár megdöglenék, megbánta hogy megyszült stb..) hogy én közben neki álltam a karomba dolgokat "írni". Ez ugye nagyon csúnya lett. Kenem este óta egy krémmel ami bevált sérülésekre és láthatólag egy éjszaka alatt halványabb lett. 2,5 hét múlva megyünk vérvételre, ugye addig elmúlik?

Nem vérzett a kezem és le is fertőtlenítettem, így hamar be fog gyógyulni?

14/L


2015. jún. 11. 13:27
 1/7 anonim válasza:
Ha nem verzett, az nem vagas, csak karcolas. Nekem a sima karcolasok 1- 1,5 het alatt elmulnak, de a kisebb vagasom is begyogyult par het alatt, de meg picit latszik. 14/L
2015. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Igen inkább karcolások viszont elég csúnyák :(

Remélem elmúlik, van rá 2,5 hete

2015. jún. 11. 13:53
 3/7 anonim válasza:
Mivel csinaltad? Ollo, kes, penge, vonalzo, vagy?
2015. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fa gallyal
2015. jún. 11. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet annnnnyira csúnya, de ha akarod, tölts fel róla képet. Azért viszont ilyen gallyal karcolós ötletnek is az ember eszébe kell hogy jusson... :D
2015. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most estére azért szebb lett :)
2015. jún. 11. 20:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sokkal szebb, de azért még kenem:)
2015. jún. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!