Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bárányhimlő. Ha már elkaptam...

Bárányhimlő. Ha már elkaptam (nembiztos) és még nincsenek pöttyök csak mondjuk a torkom fáj. Akkor ellhet-e "pusztítani"? Bármivel. étel stb. Lent több

Figyelt kérdés

tesómon már kijött egy csomó pötty...a torkom fáj picit...megnéztem és néha nagyon néha kisebb "hólyagok" vannak (mellette ,folyik,az orrom)

nem lehet vhogy elkerülni?

mert az a baj h olyan suliba járok ahol 1nap hiányzás is BEPÓTOLHATATLAN!1x hiányoztam és hoztam a sok 1est 2est mert amit az órán mond a tanár abból irat..és őt nemérdekli....

vagy valahogyan "lerövidíteni" ezt a bárányhimlőt...

nagyon köszi!

13/L


2010. febr. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Háziorvost javasolnék azonnal. Ő diagnosztizálni tudja a betegséget.


Sajnos nem egy-két nap alatt gyógyul fel belőle az ember, és amíg beteg, addig TILOS közösségbe mennie, mert erősen fertőző. Ez van. :-( Ha a tanárod pampog, menjen be a szülőd hozzá, és magyarázza el neki a helyzetet.

2010. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Háát én amikor elkaptam, 2 hétig nyomtam az ágyat és vakaróztam :/ Nem hiszem hogy le tudod rövidíteni, bár nem értek hozzá... szerintem törődj bele a sorsodba...
2010. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tesód tuti himlős?

Mert a torkod vírusfertőzéstől hólyagos.Viszont ettől is lehet kiütéses.

2010. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szerintem vágd le azt a végtagodat ahol érzed a fertőzést, hátha nem terjed tovább.
2010. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

14:45

tuti himlős.....

sajnos=(

de hogy én az leszek-e?:S

2010. febr. 28. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már voltál bárányhimlős, akkor 99% esélyed van, hogy tünet nélkül végigszalad rajtad. Ha még nem, akkor készülhetsz a viszketésre.
2010. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Háát nálunk kisöcsém hozta haza az oviból, aztán elkapta a másik öcsém, aztán én. Nekem érdekes volt, mert a legelső kiütés a vállamon jött ki, és azt hittem pattanás :S (a hülye fejemmel még jól meg is nyomkodtam) Azóta ott van egy csúnya heg, az egyetlen emlékem a bárányhimlőről...

Ami furcsa volt, hogy anyám nem kapta el, pedig sose volt még bárányhimlős, és a családból mindenki az lett rajta kívül. Reménykedj, hogy te is vagy olyan szerncsés mint anyám volt. =) /2. voltam/

2010. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!