Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér, lehetséges? Sürgős,...

Aranyér, lehetséges? Sürgős, kéne a segítség!

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Hetente ötször, másfél órát járok edzeni (atlétika, futás), versenyekre is elég gyakran járok.

Az elmúlt egy-két hónapba elkezdett, előszőr csak viszketni a fenéklyukam körül, majd amikor ez elmúlt kb egy hete a szarásnál amikor kitágul a fenéklyukam eléggé fáj, mintha gombás lenne! Mindig kimoson, tisztán tartom. A szarás után még 2-3 órát fáj ha mozgatom aztán az is elmúlik. Pár napja elkezdtem enni fokhagymát mert valahol olvastam, hogy ha cérnagiliszta lenne, bár e mellett csak viszketne, a fokhagymát nem szeretik! Szóval nemtudom mi van velem! Ha nem aranyér vagy ha nem cérnagiliszta, AKKOR MI EZ ÉS HOGYAN TUDOK ELLENE TENNI???


2015. jún. 13. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
távgyógyítás seggviszketésre. Szerinted mennyire kompetens válaszokat kapsz? Úgy kb 8000 féle oka lehet. Elmentek a gyerekorvoshoz, és megpöcökteti az ánuszrózsádat.
2015. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg sebészeten, ha aranyér, akkor kapsz rá kenőcsöt, ha giliszta, akkor a fokhagymával nem sokra mész, arra is gyógyszer kell.
2015. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!