Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalp: ugyanazt jelenti,...

Lúdtalp: ugyanazt jelenti, mint a boltozatsüllyedés?

Figyelt kérdés

Boltozatsüllyedés van hosszanti és haránt, ezek valamelyike a lúdtalp?


És melyik a bokasüllyedés (más néven)?


Vagy ez mind ugyanaz?



2015. jún. 14. 18:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

[link]


Az első képeken úgy vannak a talpak illetve a lábfejek, ahogy alapból állnak, az azokat követő fotókon a talpakkal megpróbáltam létrehozni boltozatot.


Megírnátok a véleményeteket?


Olyat is hallottam már, hogy manuálterapeuta vagy kiropraktikával foglalkozó szakember az ízületek, csontok helyretevésével esetleg meg tudja csinálni.

Videó is van ilyen a neten.

Az előbb láttam egy doktornőt a neten, aki kiropraktikával is foglalkozik - ezt csak a miatt írom, hogy van orvosi diplomája is. (dr. Rédly Monika)


Cipősarok terén szerintetek mi az ideális? Magassarkút nem hordok, hanem sportcipőket, de van lapos talpú cipőm is és mostanában azt hallom, hogy bizony az sem jó, hanem 3-4 cm-es sarkat ajánlanak.

Ezt nem értem, hiszen ha az ember mezítláb jár, ami természetes (és azt gondolnám, hogy amiatt ez a megfelelő), akkor sincs emelés a sarka alatt.

Esetleg, ha ezt is tudjátok... szívesen elolvasnám a gondolataitokat erről! Köszi!


Itt mondja el egy hölgy, hogy például a balerinacipő nem jó.

[link]

Olyanom nincs, de más lapos talpú van. Abba érdemes sarokemelőt tenni?

2015. jún. 15. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!