Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak a házi orvosomnak...

Mit mondjak a házi orvosomnak hogy mi a bajom hogy kiirjon egész hétre?

Figyelt kérdés

Gyárba dolgozom és már csak 15nap szabim van de azzal se mindel én rendelkezem és kellene egy hét a nyaralásra.

Mit mondjak a dokinak amivel tuti kiir egy hétre?


2015. jún. 16. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tutira? Mennyire vevő a csúszópénznek? Te neked kell viszonylag ismerni. :D Szerintem ez a legjobb megoldás, mert ő sem hülye, hogy kiírjon betegség nélkül és így ő is jól jár. :D
2015. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hányós, hasmenős vírus. Elkaptad az unokaöcsédtől valószínűleg, mert neki is épp ez a baja. Egész hétvégén rosszul voltál, sokszor csikar a hasad, ami hosszú percekig/órákig nem múlik el és csak összegörnyedve bírod átvészelni. Azért folyamatosan nem hánysz (mondjuk legyen összesen 2x) és nem minden hascsikarást kísér fosás. Ha kérdezi hol fáj, akkor mond, hogy az egész hasad, de semmiképpen se mondj olyat, hogy a köldöködtől lefele és jobbra, mert akkor jól elküldenek vakbél vizsgálatra :D ez jutott eszembe, max nem jön be.
2015. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ez a hányós, hasmenős tünet bejöhet. Én régebben élelmiszer gyártó üzemben dolgoztam. Ha kellett egy hét ezt mondtam mindig. És ott ilyen tünetekkel tutti nem lehetett dolgozni. Igaz hogy általában székletmintát kellett adni, de mire megjött a tenyésztés eredménye eltelt az egy hét.
2015. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!