Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masszőznek álcázott prostikról...

Masszőznek álcázott prostikról vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gyógymasszőr vagyok. Csak pár hónapja vagyok a pályán, egyenlőre otthon fogadok vendégeket mellékállásban.

Nagyon elkeserít, és megdöbbent ami van - ezt a szép, egészségügyi szakmát prostitúcióval keverik. Adtam fel hirdetéseket kimondott masszázs oldalakon, ám szomorúan látom, "kolléganőim" melltartóban hirdetik magukat, mint Tantra tanárnők - csúnyácska, negyvenes, ötvenes nők is. Kedves férfi vendégeimtől értesültem arról - azok, akik nem hirdetnek erotikus szolgáltatást - 90%-uknál van "kézi levezetés" - amit a helyszínen ajánlanak fel a kedves masszőzök.

Az a legnevetségesebb, mikor a szolgáltatók magukat terapautának, Tantra doktornőnek mondják - szerintük ez nem szexuális szolgáltatás, csak egészségügyi, ezoterikus tevékenység, mely emeli a lelket.

Van, aki fennen hirdeti, ő nem prosti, hanem hivatástudatból, egészségügyi jelleggel kényezteti az erősebbik nemet, és legnemesebb szervét - sőt, fel is háborodnak, ha erotikus szolgáltatónak nevezik őket, mert ő Masszőr.Ezek a nők szerintem a bizonyítványukat magyarázzák, és magukat álltatják, ugyanolyan alja népség, mint kocsisori társaik. Sajnálatra méltóak.


A Lingam masszázs szerintük nem szexuális szolgáltatás, hanem egy egészséges, legális tevékenység, ami legtöbbször alap egy sima svéd masszázsnál is.

Láttam olyan honlapokat is, mikor arccal, telefonszámmal hirdetik magukat kimondottan intelligens arcú, középkorú hölgyek, és nyíltan vállalják - persze mint tanárnő, mint doktornő - akár az egészséges "csúszka" masszázst is.

Elhiszem, hogy sok a deviza hiteles, anyagilag megszorult nő - igazából nem is azzal van bajom, hogy vannak, akik erre kényszerülnek - pardon - ez a HIVATÁSUK - de nagyon fáj, hogy telefonhívásaim 90%-a kukába landol, mert erotikus masszőznek néznek engem is, pedig kihangsúlyoztam a hirdetésben, hogy nem vállalom.

Pechemre csinos, fiatal nő vagyok, ráadásul szőke is - már gondoltam rá, hogy elcsúnyítom magam trampli ruhákkal, mert kedves vendégeim kivétel nélkül bepróbálkoznak a helyszínen - sőt - volt három nemi erőszak kísérlet is - úgy, hogy kiskorú gyerekeim a másik szobában voltak.


Egy nőnek -pláne, ha valóban tanult, esetleg egyetemet végzett - mi visz rá ilyen tevékenységre? A rendőrség mit szól hozzá? Hogy engedhetik ezt meg?


Köszönöm szépen, kedves Tantra doktornők - Lingam Terepauták - hogy ide züllesztettétek ezt a szép szakmát! Érdemes volt tanulnom!



2015. jún. 17. 14:32
 1/7 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! Az erotikus masszőzök nem prostituáltak! Könyörgöm vedd már észre a kettő közti külömbséget! A prostituált kint áll az utca sarkon, jobb esetben a bárakban és árulja magát, hogy megd*gják. Ezért sok sok pénzt kap. Az erotikus masszőr egy olyan lany aki fehérneműben végzi a masszázst és a végén igen kiveri a csávónak, de nem lesz*pja meg megd*gatja magát...Normális esetben nem. Aki meg ezt hagyja az valóban nem masszőr. De ez nem jelenti azt hogy mindegyikük ilyen. A 10-ből 8 normális.


A férfiak sok esetben vadállatok. Ha nem lenne erre kereslet hidd el nem lennének.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen férfiakkal volt dolgod, mert ez valóban gusztustalan. Hogy egy nőt csak egy kétlábon járó luknak hisznek.


Én is gyógymasszőr voltam. Sokszor bepróbálkoztak szóval ismerős a helyzet. Csalódottságomban és pénzhiányban úgy döntöttem én is kipróbálom. kb 2 hétig tartott. Nem bántam meg hogy ezt tettem, mert most már látom a másik oldalt is és tudom, hogy nem olyan mint ahogy sokan azt állítják és gondolják.


Azóta ugyan nem dolgozom masszőzként, teljesen más irányt vett az életem szerencsére.

2016. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem viszont igenis a prostitucio egyik formaja.

Ne mondjuk mar, hogy fehernemuben , ami mondjuk inkabb meztelen ( merthogy ismerek lanyokat akik csinaljak, abban a szalonban igy van ) idegen ferfiakon csuszkalni, meg kiverni nekik az tok atlag melo. Nem kedves elso, az en szememben prostik ok is. Egy fokkal jobb , mert konkret aktus nincs. Mar ha nincs, merthogy van , csak ott a lanynak ez nem kotelezo. De ha tetszik neki a pasi akkor bizony van.

Amit nyilvan a pasi honoralni is fog azert.

En hallottam elkepeszto dolgokat az ismeroseimtol.

2017. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is hallottam elképesztő dolgokat az ismerőseimtől csak, hogy azok nem erotikus masszőzök, hanem szimplan k*rvák. Az ha csuszkalgatnak mesztelenul meg lesz*pjak a kedves denikvenst az már nem csak egy kis enyhe erotika.

De alapjáraton úgy indult az egész, hogy fehérneműben rendes masszázst kaptak (bár mostanában a fele sem tud olyat) és a végén egy egyszerű lingam masszázst. Ja és én ismertem olyat aki feher cica gatyaba es poloba csinalta es nem valt meg a ruháitol, szoval ettol szerintem messze all a prostitucio.

2017. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Voltam olyan bombázó "masszőr" csajnál akit mikor megláttam már el is felejtettem a masszázst,inkább basszázs lett belőle azonnal. :)
2017. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az biztos kamu és hülyeség, hogy 90%-a a masszőröknek felajánlja a kézi levezetést. Sosem tapasztaltam ilyet. Még azt sem tudom elképzelni, hogy 90%-a a vendég kérésére ,megcsinálja. Inkább 10%!!!

Míg más országokban evidens, hogy meztelen szaunáznak és masszírozzák a vendéget (törölközővel letakarva), addig nálunk ez nem elfogadott és vannak masszőrök, akik nem örülnek a csupasz vendégnek. :-o

2020. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én Tantra masszőr vagyok és engem is ugyanúgy felháborít, amikor a kezelés közepén ki kell dobjam a vendéget, mert azt hiszi prostihoz jött és bármit megtehet, fogdos, nyúlkál, próbálja megszabni a kezelés menetét. Majd utána ír egy negatív értékelést a Facebookon, mondván nem azt kapta amiért fizetett. Nevetséges.

Sajnos erről azok a lányok tehetnek, akik masszőrként adják el magukat, aztán minden farkat a szájukba vesznek, mert 50 euróval többet fizet.

Én nem tartom magam prostituáltnak, ugyanúgy elvégeztem a tanfolyamokat, keményen tanultam mellé biológiát és anatómiát, megdolgoztam az oklevelekért és kifizettem egy valag pénzt, mint egy wellness masszőr.

Az igazi tantra masszázsban, a férfi részéről, maximum az érintés fér bele, de ezt minden masszőr lány maga dönti el. Ha valakinek nem fér bele, a vendég nem érhet hozzád. Illetve annyit még hozzá tennék, hogy a közhiedelemmel ellentétben ez nem egy lucskos szexparti, a nemi szerveket egy másfél órás kezelés alatt talán 10 percig érinted. Hozzám nagyon sok házaspár is jön, de van férfi tantra masszőrünk is, az is elő szokott fordulni, hogy a házaspár női tagja férfihez megy, a férj nőhöz. Sok női vendégem is van. Németországban élek, itt ez egy rendes szakma. Bár nem reklámozom, rólam csak anyukám és a barátom tudja, mert ugyanolyan előítéletesek az emberek ezzel kapcsolatban, mint pl egy dominával.

2021. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha valakinek világosan leírod,hogy semmi ilyesmit nem vállalsz, de az illető ennek ellenére mégis bepróbálkozik, az nem a többi nő hibája, hanem a pasié. Az, hogy sokan vállalnak erotikus

masszázst, nem mentség arra, hogy valakit a beleegyezése nélkül fogdossuk,simogassunk. Egy felnőtt férfinek akkor is tudnia kell, hogy mit jelent a NEM, ha előtte csak erotikus masszázsra és útszéli prostikhoz járt.

2022. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!