Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt az ötletet nem tudnám...

Ezt az ötletet nem tudnám valahogy eladni?

Figyelt kérdés

Na szóval kis koromba nem vették észre,hogy belső kancsalságom van.Kb 12 éves voltam amikor észre vették ott már a szemtapasz meg ezek nem használtak szemüveg felesleges volt rá. Mostanában kezdet romlani a látásom meg elkezdet kancsalódni is.Ezen gondolkoztam,hogy lehetne megoldani és találtam rá egy ötletet kb kemény 10 perc alatt a látásom elég sokat javult sötét foltok amiket a jobb szememmel láttam eltűntek szemem vissza állt az "eredeti" helyére :D

Lehet a sima kancsalságra is jó ez a módszer,akár szemfejlesztésre is 10 percig csináltam és tényleg sokat fejlődött a látásom a jobb szememre. Tudtommal a belsőkancsalság ellen nem tudnak mit csinálni max lézeres szemműtét.

Szóval ezt az ötletet nem tudnám valahogy kamatoztatni ??


2015. jún. 18. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld szabadalmaztatni. Ezek segítenek benne:

[link]


[link]

2015. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket előtte még tesztelem meddig jutok vele.

Azután meg majd írok nekik köszönöm a gyors választ.

2015. jún. 18. 07:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyit még kérdeznék,hogy ilyet akkor is le lehet védetni/szabadalmaztatni ha ez egy gyakorlat féleség?
2015. jún. 18. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!