Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiknek van gördülőtalpú...

Akiknek van gördülőtalpú cipőjük: milyenek a tapasztalataitok? Kényelemes, hasznos? Érdemes volt megvenni?

Figyelt kérdés

És ha van valamilyen problémátok (pl. gerincferdülés, hosszanti boltozatsüllyedés, stb) - ezekkel kapcsolatban milyen, jó hatással van rátok?


Kérlek, azt is írjátok meg, hogy mennyi ideig van a lábatokon (pl. ha abban dolgoztok 8 órán keresztül) egy nap.


Köszi!!!



2015. jún. 18. 10:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Gördülő talpú... :-)
2015. jún. 18. 13:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen idegen volt görkori után, ezért nem vettem
2015. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem ugyanarra a termékre gondolunk.
2015. jún. 19. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg igen. :) az amelyiknek a sarkában van egy kerék. teljesen más testtartás kell hozzá mint a görkorihoz.
2015. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, azt gondoltam, hogy te arra a típusra gondolsz - de én nem! :-)


Erre gondoltál, vagyis ilyesmire?

[link]


Amire én gondoltam, az pedig ilyesmi:

[link]


:-)


Amúgy biztosan láttál már embereken ilyen fajta cipőt! Állítólag nagyon kényelmes és egészséges - én nem tudom, még nem volt ilyenem, de kíváncsi vagyok.

2015. jún. 20. 20:48
 6/10 A kérdező kommentje:

Az árak pedig...

[link]

2015. jún. 20. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy mbt, akkor ird ezt :)
2015. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nemcsak az MBT-nek van gördülő talpú cipője, hanem sok egyéb márkában is kapható.
2015. jún. 23. 07:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja értem. Szemezgettem az mbt-vel, de irtó drága
2015. jún. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen! Elképesztően drága! Azt tervezem, hogy majd felpróbálok ilyen gördülő talpú cipőket, mindenféle márkájút, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy valóban annyira jó-e ahogy írják, mondják.

Van egy magyar nyelvű blog a gördülő talpú cipőkről, ha téged is érdekel, könnyen meg tudod találni a neten, ott elég sok márka fel van sorolva, mindenféle árfekvésű. Igaz, a blog írója a legdrágábbakra írja, hogy jók, de vannak hozzászólók, akik azt írják, hogy a nem annyira húzós árúak is megfelelnek a célnak, míg olyan bejegyzés is van, amelyből az derül ki, hogy valaki MBT-t vett, nagyon bejött neki, de egyszer, amikor elővette hosszabb állás után a szekrényből a cipőt, észrevette, hogy szétment a felsőrésze, pedig nem hordta sokáig.

Szóval van mindenféle vélemény és persze konkrét kutatások is.

Mindenesetre nekem lehet, hogy szükségem lenne egy gördülő talpúra (haránt boltozatsüllyedés miatt).

2015. jún. 25. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!