Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rexetin nevü gyógyszerröl...

A rexetin nevü gyógyszerröl milyen véleményetek, tapasztalataitok vannak? Én nem rég kezdtem el szedni most írta fel az orvosom

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 21:22
 1/4 anonim válasza:

Erős de hatásos gyógyszer. Nekem mikor elkezdtem nagyon szükségem volt rá, és nem bántam meg, de azért gondold át. Minél tovább szeded annál nehezebb leszokni. Én kb 3 éve szedem, változó mértékekben. Eleinte egészet majd később felet és egy ideig negyedet szedtem, majd meg próbáltam el hagyni a negyedet is és nagyon bele buktam. Öszi időszak volt és egy hónapra az elhagyás után, össze omlottam, pedig nem volt rá különösebb okom. Akkor vissza álltam félre, de most nyáron megint el kezdem elhagyni, csak sokkal fokozatosabban. Nem érdekel mi lesz, még ha az ajtót kaparom kínomba akkor is elhagyom.


Nálam nem nagyon jelentkeztek a mellék tünetek. Álmososság, enyhe szexuális vágy alábbhagyása, meg nagyon figyelni kell arra hogy milyen gyógyszert veszel be mellé, meg például alkoholt sem ajánlatos fogyasztani, rendszeresen meg főképp nem. Az biztos hogy használni fog, csak készülj fel hogy ami most könyebbé válik a le szokásánál megint nehézkes lesz.

2015. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Körülbelül 10 éve inkább kisebb mint nagyobb megszakításokkal szedtem ezt a gyógyszert pánikbetegségre.Volt hogy egy évig szedtem és utána 2hónapig jó volt,de sajnos nagyobb stressz hatására mindig visszajött.Egy éve nagy nehezen szinte teljesen sikerült letennem,de sajnos a mostani időszakom nagyon stresszes volt és újra előjött a panikbetegsegem.Voltam kineziológusnál,családallitáson,pszichológushoz is készülök,de sajnos még mindig erős a szorongás,így visszamentem a pszichiáterhez.Újra felírta a rexetint,3napja szedem,de éjjel arra ébredtem,mintha vmi belülről az egesz testemet égetné,és szinte meggyulladok.Persze rögtön jött a pánik is.Es ez egész nap kitart ,ez a forróság érzés.Hivtam a pszichiátert de szerinte nem a gyógyszertől, mert eddig is szedtem és nem volt gond,viszont egy ismerős orvos azt tanácsolta,hagyjam abba ,mert valószínűleg nem Jól reagál rá a szervezetem.Igy most nemtudom mit tegyek?Volt vkinek vmi hasonló tünete?Köszönöm szépen a válaszokat!


pánikra szedtem, lenyugtatott. Oda kell mellette figyelni az étkezésre, sok rostosat enni, különben elég könnyû mellette hízásnak indulni.

2018. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körülbelül 10 éve inkább kisebb mint nagyobb megszakításokkal szedtem ezt a gyógyszert pánikbetegségre.Volt hogy egy évig szedtem és utána 2hónapig jó volt,de sajnos nagyobb stressz hatására mindig visszajött.Egy éve nagy nehezen szinte teljesen sikerült letennem,de sajnos a mostani időszakom nagyon stresszes volt és újra előjött a panikbetegsegem.Voltam kineziológusnál,családallitáson,pszichológushoz is készülök,de sajnos még mindig erős a szorongás,így visszamentem a pszichiáterhez.Újra felírta a rexetint,3napja szedem,de éjjel arra ébredtem,mintha vmi belülről az egesz testemet égetné,és szinte meggyulladok.Persze rögtön jött a pánik is.Es ez egész nap kitart ,ez a forróság érzés.Hivtam a pszichiátert de szerinte nem a gyógyszertől, mert eddig is szedtem és nem volt gond,viszont egy ismerős orvos azt tanácsolta,hagyjam abba ,mert valószínűleg nem Jól reagál rá a szervezetem.
2018. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez egy legális drog a gyengébb fajtából, a fű többet ér és lehet ugyanennyit vagy kevesebbet árt, csak persze az nem legális.


Ha csak stressz az oka a szedésnek akkor inkább sportolj ne szedj mindenféle mesterséges legális drogot mert csak tönkreteszed az életed


A drog fogalmi tekintetben valóban illik az efféle szerekre,


függőséget is okoz, befolyásolja is az agyat rendesen.


Ahogy az is igaz hogy nem old meg semmilyen problémát csak "elfedi" azt, aztán ha leállsz akkor ugyanott vagy ahonnan elindultál, én nem adnám csak tényleg abban az esetben ha valaki öngyilkosságot fontolgat vagy közveszélyes,


de ez és az ilyesforma "gyógyszerek" nem megoldás semmilyen problémára, tüneti kezelés, semmi más


amíg a valódi okot nem találja meg az ember és nem oldja meg addig ez csak halogatás, időhúzás, önbutítás.

2018. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!